تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 15:04

کد مطلب: 235050 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شریعتمداری:خدا سایه بن سلمان را از سر انقلابیون کم نکند

مازندمجلس: مدیر مسئول کیهان تأکید کرد، باید دعا کرد بن سلمان قبل از تحویل گرفتن تسلیحات آمریکایی که باید در اختیار جبهه مقاومت قرار گیرد، از دنیا نرود و تا آن زمان سایه‌اش مستدام باشد!

مازندمجلس:
حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره اظهارات اخیر بن سلمان که در مصاحبه با وال استریت ژورنال از احتمال جنگ با ایران طی 10 تا 15 سال آینده خبر داده بود، گفت: قید 10 تا 15 سال برای آن است که آمریکا فرصت کافی برای دوشیدن آل سعود داشته باشد. 
مدیر مسئول کیهان ادامه داد: عجله آمریکا و اروپا برای سرکیسه کردن بن سلمان با قراردادهای تسلیحاتی کلان و چند صد میلیارد دلاری که به بهانه مقابله عربستان با ایران اسلامی صورت گرفته در حالی است که  آل سعود در گرداب جنگ یمن فرو رفته جنگی که قرار بود حداکثر ظرف یک هفته پایان پذیرد و اکنون وارد چهارمین سال خود شده است.
وی در ادامه گفت: حالا باید پرسید که عربستان این انبوه تسلیحات را برای چه می‌خواهد؟ وقتی در حد و اندازه مقابله با انصارالله یمن نیست چگونه توهم مقابله با ایران اسلامی را دارد؟! از سوی دیگر آمریکا هم اگر توان مقابله نظامی با ایران را داشت طی چهار دهه گذشته حتی یک لحظه را هم از دست نمی‌داد.
شریعتمداری به اعتراف توأم با عصبانیت دیروز ترامپ اشاره کرد که گفته بود ٧ تریلیون دلار در منطقه هزینه کردیم و هیچ دستاوردی نداشتیم و نتیجه گرفت: فروش صدها میلیارد دلار تسلیحات آمریکایی و اروپایی به عربستان برخلاف آنچه که آمریکا ادعا می کند و بن سلمان باور کرده است، برای تامین نیاز تسلیحاتی عربستان نیست بلکه آمریکا و انگلیس هستند که برای سامان دادن به اقتصاد ورشکسته خود به فروش این تسلیحات نیاز دارند. 
مدیر مسئول کیهان تصریح کرد: شواهد موجود حکایت از آن دارند که ادامه حاکمیت قرون وسطائی آل سعود بر حجاز با دشواری جدی روبروست. تلاش بن سلمان برای سکولاریزه کردن حاکمیت، بازداشت و برکناری شاهزادگان آل سعود، شکست خفت بار در جنگ یمن، پیوند بی پرده با رژیم اشغالگر قدس، قراردادهای چند صد میلیادر دلاری خرید تسلیحات از آمریکا و انگلیس و … نشانه های قابل توجهی هستند که احتمال سقوط نه چندان دور آل سعود را قوت می بخشند. از این روی می توان نتیجه گرفت که آمریکا درپی آن است که فروپاشی حاکمیت آل سعود را مدیریت کند و فاصله 10 تا 15 سال که بر زبان بن سلمان نشانده‌اند، مدت زمانی است که برای فروپاشی حاکمیت عربستان در نظر گرفته‌اند!
شریعتمداری در ادامه به سخن حضرت امام(ره) در جریان جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: امام راحل (ره) در واکنش به خبر تحویل تسلیحات فراوان کشورهای غربی به صدام، فرمودند؛ «…. یک دسته شان هم می‌ترسانند ما را از اینکه حالا دیگر صدام تانکهایش زیاد شده است، اسلحه هایش زیاد شده است، راست است، اینها زیاد شده و من قبلا گفتم که این یک خوشحالی است برای ما، برای اینکه جوانهای ما آنها را از آنها می‌گیرند برای خودشان».
وی افزود: پیش بینی امام راحل‌(ره) مانند بسیاری دیگر از پیش بینی های آن بزرگوار تحقق یافته است.
شریعتمداری با اشاره به دعای حضرت سجاد علیه اسلام که خدا را به خاطر برخورداری امت اسلامی از  دشمنان احمق شکر کرده بودند، گفت: باید دعا کرد بن سلمان قبل از تحویل گرفتن تسلیحات آمریکایی که باید در اختیار جبهه مقاومت قرار گیرد، از دنیا نرود و تا آن زمان سایه‌اش مستدام باشد!
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #آمریکا #سلمان #تسلیحات #شریعتمداری #عربستان #مقابله #حاکمیت #دلار #ادامه #مسئول #امام #اسلامی #اشاره #کیهان #فروپاشی #تحویل #اینکه #قراردادهای #تسلیحاتی #میلیارد #دارند #دلاری #احتمال #نتیجه #آمریکایی #انگلیس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شریعتمداری:خدا سایه بن سلمان را از سر انقلابیون کم نکند


X https://sport45.site/