تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت : 11:12

کد مطلب: 235094 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی ائتلاف آمریکا در واکنش به ترامپ: در سوریه مانند قبل حضور داریم

مازندمجلس: سخنگوی ائتلاف آمریکا در سوریه در پاسخ به اظهارات «دونالد ترامپ» که گفته بود هر چه زودتر سوریه را ترک خواهیم کرد، اعلان کرد مأموریت نیروهای این ائتلاف در سوریه تغییری نکرده است.

مازندمجلس: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا 2 روز پیش اعلام کرد، این کشور خیلی زود سوریه را ترک خواهد کرد (+) اما «رایان دیلون» سخنگوی ائتلاف بین المللی موسوم به ضد داعش به روزنامه «الریاض» گفت که مأموریت این ائتلاف در سوریه تغییر نکرده است.
دیلون اعلام کرد: هیچ تغییری در مأموریت وزارت دفاع در سوریه برای مقابله با داعش صورت نگرفته و  آمریکا (نیروهای مورد حمایت آمریکا در سوریه) در مناطق مورد فعالیت خود در سوریه یعنی شرق فرات تا مرزهای سوری-عراقی همچنان حضور خواهد داشت.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر جبهه‌های مشترک آمریکایی با نیروهای دموکراتیک سوریه علیه داعش بویژه در «حجین» در کناره رود فرات و «دشیشه» در نزدیک مرزهای سوری-عراقی وجود دارد و این کار مشترک میان ائتلاف و نیروهای دموکراتیک منجر به شناسایی نقاط ضعف داعش و پیشرفت قابل ملاحظه بر این گروه در مناطق مذکور شده است.  

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سوریه #آمریکا #ائتلاف #نیروهای #مرزهای #عراقی #مناطق #دموکراتیک #مشترک #دیلون #ترامپ #اعلام #سخنگوی #مأموریت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سخنگوی ائتلاف آمریکا در واکنش به ترامپ: در سوریه مانند قبل حضور داریم


X https://sport45.site/