عامل اصلی گستاخی صهیونیست‌ها، ادعای آمریکا در انتقال سفارت به قدس است

تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت : 11:39

کد مطلب: 235099 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امیرعبداللهیان:

عامل اصلی گستاخی صهیونیست‌ها، ادعای آمریکا در انتقال سفارت به قدس است

مازندمجلس: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت‌‌المقدس عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان است.

مازندمجلس: به نقل از خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکومیت جنایت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی در کشتار و مجروح کردن زنان، کودکان و جوانان فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت، گفت: حمایت های نامحدود دولت آمریکا اقدامی مغایر حقوق و معاهدات بین المللی است.

وی ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت المقدس و معاشقه عربستان آل سلمان با صهیونیست ها را عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم سفاک تل آویو علیه ملت مظلوم فلسطین برشمرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به بیانیه پایانی ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از سازمان ها و نهادهای بین المللی و مردم نهاد و آزادیخواهان جهان خواست تا این اقدامات سبوعانه و ضد انسانی صهیونیست ها را محکوم و با ملت فلسطین به هر نحو ممکن اظهار همدردی کنند.

دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در پایان خطاب به رژیم تروریستی اسرائیل خاطرنشان کرد: نسل جوان، پویا و مبارز جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد صهیونیست ها تعرضی به بیت المقدس انجام دهند و به زودی سرزمین های اشغالی از لوث وجود آنها پاکسازی خواهد شد.


منبع : فارس

برچسب ها : #المللی #فلسطین #صهیونیست #حمایت #آمریکا #ادعای #انتفاضه #کنفرانس #المقدس #گستاخی #انتقال #سفارت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عامل اصلی گستاخی صهیونیست‌ها، ادعای آمریکا در انتقال سفارت به قدس است


X https://sport45.site/