تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت : 18:50

کد مطلب: 235116 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از سه روستای زلزله‌زده کرمانشاه

مازندمجلس: دور سوم سفر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با سرکشی به ۳ روستای زلزله زده ادامه یافت.

مازندمجلس: محسن رضایی و هیات همراه روز شنبه همزمان با سالروز ولادت امیرالمومنین (ع) از آخرین اقدامات اسکان موقت، شیوه های امدادرسانی و توسعه روستایی بازدید کردند.
به گزارش نامه نیوز در این بازدید فرماندار سرپل ذهاب گزارشی در خصوص نحوه امداد رسانی و مشکلات این منطقه به ریاست ستاد جهاد توانمند سازی ارائه کرد.
در این بازدیدها، محسن رضایی با تبریک سال نو و ولادت با سعادت حضرت علی (ع) از زحمات چند ماهه مسئولین این منطقه تقدیر و تشکر کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، تولید و اشتغال را دغدغه اصلی برای مناطق زلزله زده بیان کرد و گفت: برنامه درازمدتی جهت انتقال آب گرمسیری که موجب توسعه کشاورزی در این منطقه خواهد شد به طور جدی دنبال می شود. همچنین تجارت و صنایع دستی در این منطقه می تواند کانون آبادانی برای استان شود.
در این سفر، رستمی مدیرعامل ستاد توانمندسازی محرومان، رئیس و مسئولین قرارگاه استان کرمانشاه، تجری نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، سرتیپ مولایی ارشد نظامی منطقه، سردار احمدی پور، مهندس وکیل پور، حاج علی اکبر کساء و جمعی از مدیران موسسات خیریه، محسن رضایی را همراهی می کردند.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #منطقه #بازدید #کرمانشاه #رضایی #مسئولین #استان #تشخیص #توسعه #ولادت #مصلحت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از سه روستای زلزله‌زده کرمانشاه


X https://sport45.site/