تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 10:38

کد مطلب: 235145 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صدر اعظم نوری از تعیین ساز و کار عضویت در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خبر داد/ برگزاری مجدد جلسات شورا

مازندمجلس: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: در دوره جدید همه احزابی که دارای مجوز بوده و شناسنامه دارند و مورد تایید ماده ۱۰ احزاب هستند به عنوان عضو حقوقی شورای عالی خواهند بود و اشخاص حقیقی هم باید به اندازه یک دوم اعضای حقوقی باشند.

مازندمجلس: زهرا صدراعظم نوری در رابطه با تصمیمات و اخبار آخرین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: بر اساس آخرین جلسه‌ای که شورای عالی سیاست‌گذاری برگزار کرد و با توجه به اینکه در پایان انتخابات سال ۹۶ باید از عملکرد شورای عالی و شوراهای استان‌ها ارزیابی صورت می‌گرفت، کمیته ارزیابی و پایش ایجاد شد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورای شهر بیان کرد: در این کمیته، ارزیابی‌هایی برای برنامه‌های آینده شورای عالی طرح‌ریزی می‌شود تا نقاط قوت و ضعف برنامه‌های پیش رو مشخص شود.
این عضو شورای عالی سیاست‌گذاری ادامه داد:‌ در کمیته ارزیابی و پایش پرسشنامه‌ای تکمیل و تهیه شد تا همه اعضا و نمایندگان احزاب و افراد مختلفی که نظراتی داشتند، پاسخ بدهند و از این طریق استان‌ها هم نقطه‌نظرات‌شان را بیان کرده و پس از جمع‌آوری نقطه‌نظرات که حاوی نکات قوت و ضعف بود، قرار بر آن شد که در فرصت مناسب به موضوعات مطرح شده پرداخته شود و عضویت اشخاص و اعضای شورای عالی مورد بازنگری قرار بگیرند.
این عضو شورای شهر عنوان کرد: به این دلیل که اعضای شورای عالی مرکب از نمایندگان احزاب و اشخاص حقیقی هستند، در دوره جدید همه احزابی که دارای مجوز بوده و شناسنامه دارند و مورد تایید کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند به عنوان عضو حقوقی شورای عالی خواهند بود.
صدراعظم نوری خاطرنشان کرد: به اندازه یک دوم احزاب (اشخاص حقوقی)، اشخاص حقیقی عضو شورا خواهند بود که بر اساس شاخص‌ها و معیارهایی که دربردارنده و برگرفته از نظرات دیگران است، این افراد دعوت خواهند شد و در سال آینده مقدمات جلسات فراهم و جلسات شورای عالی مجددا برگزار خواهد شد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #شورای #احزاب #اشخاص #سیاست‌ #سیاست‌گذاری #کمیته #ارزیابی #خواهند #جلسات #اعضای #افراد #حقوقی #حقیقی #عنوان #برنامه‌های #برگزار #صدراعظم #اصلاح‌طلبان #استان‌ها #کمیسیون #آینده #عضویت #نمایندگان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صدر اعظم نوری از تعیین ساز و کار عضویت در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خبر داد/ برگزاری مجدد جلسات شورا


X https://sport45.site/