تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 13:58

کد مطلب: 235171 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دفاع حق‌شناس از عملکرد نجفی

مازندمجلس: رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ضمن قابل قبول دانستن عملکرد شهردار تهران، تاکید کرد که باید با انصاف و با توجه به اختیارات و امکانات محدود درباره رویکرد مدیریت شهری قضاوت کنیم.

مازندمجلس: محمدجواد حق شناس با بیان اینکه مجموعه‌ای که امروز آمده، علاوه بر اداره شهر، گروگان ده‌ها هزار میلیارد تومان بدهی گذشته است، اظهار کرد: در حال حاضر هفته و روزی نیست که طلبکاران، مطالبات خود را که به حق هم هست، پیگیری نکنند. بررسی منصفانه در مورد رویکرد مدیریت شهری در این مدت، مبتنی بر اختیارات، امکانات، موانع و محدودیت‌هایی است که بر سر راه شهردار تهران قرار دارد. در مجموع عملکرد آقای نجفی قابل قبول است.
وی ادامه داد: باید به یاد داشته باشیم که شهرداری و شورای جدید هفت ماه است که در موقعیت تصمیم سازی قرار گرفته اند و جایگزین مجموعه ای شده اند که ١٤ سال در مدیریت شهری حضور مستمر داشته اند گفت: ١٤ سال شهر را با روش های غیر قابل قبول اداره کردند و به «شهرفروشی» مشغول بودند و شهر را به این روز و روزگار انداختند. باید با اصل انصاف و با توجه به حوزه اختیارات و امکانات محدود از یک سو و موانع و محدودیت‌های متعددی که شهردار تهران با آنها رو به روست، در مورد رویکرد مدیریت شهری قضاوت کنیم.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان با تاکید بر اینکه مسئله املاک نجومی به دادگاه ارجاع شده است، اضافه کرد: ما منتظر رأی نهایی دادگاه هستیم و در صورت مشخص شدن موضوع به تعهدات خود عمل خواهیم کرد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تهران #مدیریت #شهردار #شورای #دادگاه #موانع #اختیارات #اینکه #اداره #رویکرد #عملکرد #امکانات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دفاع حق‌شناس از عملکرد نجفی


X https://sport45.site/