تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 20:37

کد مطلب: 235192 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهم‌ترین چالش امسال از نگاه عبدالله ناصري

مازندمجلس: نوع نگاه جامعه مدنی به حاکمیت، مهم‌ترین چالش امسال است.

مازندمجلس: عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح‌طلب اعلام کرد: برای رفع مشکلات لازم است که مجموعه‌ای از عملکردها در کل ارگان‌های حاکمیتی سازماندهی شود، اما اگر چنین اقدامی به سرانجام نرسد، باید در انتظار سال سختی باشیم.
به گزارش نامه نيوز، وي در ارزیابی خود از وضعیت سیاسی کشور در سال 97 اظهار کرد: مهم‌ترین چالش ما در سال جدید ارزیابی نوع نگاه جامعه مدنی به کل حاکمیت است.
 او ادامه داد: با توجه به اعتراضات دی ماه سالی که گذشت، امسال هم سال سختی خواهد بود.
 ناصری افزود: برای رفع مشکلات لازم است که مجموعه‌ای از عملکردها در کل ارگان‌های حاکمیتی سازماندهی شود، اما اگر چنین اقدامی به سرانجام نرسد، باید در انتظار سال سختی باشیم.
 او تأکید کرد: جدای از این از لحاظ اقتصادی هم پیش‌بینی می‌شود وضعیت دشواری داشته باشیم و همچنین در مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی هم بدون چالش نخواهیم بود.
 ناصری گفت: بر این اساس در عرصه داخلی اگر اقدامات مثبتی انجام نشود، یعنی بازآفرینی فضای جدید اجتماعی و سیاسی نداشته باشیم، باید منتظر سال سختی بین جامعه و حاکمیت باشیم.

منبع: اعتمادآنلاین
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #باشیم #سیاسی #انتظار #سرانجام #ارزیابی #جامعه # ناصری #حاکمیت #اقدامی #وضعیت #سازماندهی #مشکلات #عبدالله #امسال #مجموعه‌ای #عملکردها #حاکمیتی #ارگان‌های #مهم‌ترین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مهم‌ترین چالش امسال از نگاه عبدالله ناصري


X https://sport45.site/