تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فروردین 1397 - ساعت : 20:39

کد مطلب: 235193 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شوراي شهر تهران: قبول استعفای نجفي قطعی نیست

مازندمجلس: حسن رسولی عضو شورای شهر تهران احتمال این را که نجفی شهردار تهران باقی بماند، کم نمی‌داند و می‌گوید: «اگر رفتن او از شهرداری تهران قطعی بود، پیش از عید در این مورد تصمیم می‌گرفتیم. شخصاً امیدوارم که مشکلات پیش‌آمده رفع شوند.»

مازندمجلس: در روزهای آخر سال گذشته، خبر استعفای نجفی از شهرداری تهران، جنجال زیادی به راه انداخت. دلیل رسمی استعفای او ابتلا به بیماری بود اما در همان دقایق اول دلایل دیگری برای این استعفا مطرح شد، زهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران، فشارهای مختلف بر نجفی را مانند احضارهای پی‌درپی به دادسرا دلیل اصلی استعفای نجفی، اعلام کرد. در نهایت در جلسه فوق‌العاده شورا شهر که به همین مناسبت تشکیل شده بود، مقرر شد که نجفی در طول تعطیلات نوروز همچنان شهردار تهران بماند و اعضای شورا در اولین جلسه بعد از تعطیلات درباره قبول تصمیم او و اتفاقات بعدش تصمیم‌گیری کنند. با نزدیک شدن به اولین جلسه شورای شهر، حسن رسولی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره آینده حضور نجفی در شهرداری تهران می‌گوید: «قبول استعفای نجفی قطعی نیست. اگر ما رفتن ایشان را قطعی می‌دانستیم در همان جلسه پیش از عید دراین‌باره تصمیم می‌گرفتیم.»
 به گزارش نامه نيوز، او ادامه می‌دهد: «من شخصاً درباره ماندن نجفی خوش‌بین هستم چرا که ادامه حضور ایشان را به نفع مصالح شهر تهران می‌دانم. از طرفی فکر می‌کنم رفتن نجفی باعث لطمه بزرگی به مدیریت شهری تهران، امید مردم و پایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان می‌شود آن هم در شرایطی که مردم در اقدامی بی‌سابقه با رأیی بالا یک شورای شهر یکدست اصلاح‌طلب را به شورای شهر فرستاده‌اند و این کمترین توقعی است که در ازای ایستادن طولانی‌مدت در صف رای‌دهی، از نماینده‌های خود دارند.»
 رسولی استعفای نجفی را موجب تکدر خاطر مردم می‌داند و می‌گوید:«ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که نجفی همان‌طور که در ایام نوروز شهردار تهران بود، به خدمت در شهرداری ادامه دهد و هم‌زمان پیگیر درمان بیماری‌اش هم باشد.»

او در مورد تداوم فشارهایی که به عنوان یکی از دلایل استعفای نجفی مطرح بودند، می‌گوید: «به هر حال جایگاه شهردار تهران، جایگاه مهمی است. این نوع تهدیدها، دسته‌بندی‌ها، فشارها و... طبیعی است. مخصوصاً حالا که تمام اعضای شورای شهر اصلاح‌طلب هستند و بسیاری از تصمیمات با یکدستی بیشتری گرفته می‌شود. من فکر می‌کنم که ما هم در این شرایط باید رواداری بیشتری به خرج دهیم و رقیب را به رسمت بشناسیم و مهم‌تر از آن باید به این فکر کنیم که اولویت کارمان بهبود زندگی مردم در شهر تهران باشد.»
 رسولی ادامه می‌دهد: «ما در شهرداری و شورای شهر تهران فقط مسئول مدیریت شهر هستیم و برای این کار بیشتر از هر چیز باید به سلامت مالی و شفافیت در عملکرد بپردازیم. ما باید تمام کاری که انجام می‌دهیم بر اساس قول و قراری که با مردم گذاشته‌ایم در کمال شفافیت باشد و دقت کنیم که خدای نکرده احدی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری که با اتکا بر اعتبار اصلاح‌طلبان صاحب مسئولیتی شده‌اند، دچار کج‌تابی نشوند. من امیدوارم که با کمک خداوند آقای نجفی در درمان بیماری‌شان موفق شوند و در شهرداری بمانند. تا همه ما 22 نفر تمام هم و غممان را برای بهبود زندگی مردم در شهر تهران بگذاریم.»

منبع : اعتمادآنلاین
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تهران #شورای #استعفای #شهرداری #ادامه #درباره #اعضای #می‌گوید #شهردار #درمان # رسولی #اصلاح‌طلب #جایگاه #بیشتری #شفافیت #زندگی #بهبود #اصلاح‌طلبان #مدیریت #تصمیم #نوروز #اولین #اعتمادآنلاین #تعطیلات #می‌دهد #دلایل #می‌کنم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عضو شوراي شهر تهران: قبول استعفای نجفي قطعی نیست


X https://sport45.site/