تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 07:43

کد مطلب: 235217 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد تند امام جمعه تبریز از صدا و سیما / آیا لازم است به بهانه نوروز تمام اعتقاداتمان را زیر پا بگذاریم؟

مازندمجلس: حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم ظهر در جمع معتکفین مسجد جامع تبریز از برنامه‌های نوروزی رادیو و تلویزیون انتقاد کرد.

مازندمجلس: امام جمعه تبریز گفت: برنامه سازان صدا و سیما هرچند برای سرگرم‌کردن مردم در ایام عید فعالیت می‌کردند اما بنظر می‌رسد لازم است بیایند چنین مراسمی (اعتکاف) را ببینید بلکه در برنامه‌هایشان کمی تجدید نظر کنند.
به گزارش نامه نیوز وی با لحنی انتقادی ادامه داد: بعضی از برنامه‌هایی که صدا و سیمای کشور پخش می‌کنند با دست خود فرهنگ بی بند و باری و فرهنگ غرب را در جامعه ترویج می‌کنند.
حجت‌الاسلام آل‌هاشم در ادامه با اشاره به اینکه ممکن است چنین برنامه‌هایی تعمدی نباشد، اعلام کرد: آیا لازم است به بهانه نوروز و جشن‌های نوروزی تمام اعتقاداتمان را زیر پا بگذاریم؟
وی همچنین در ادامه سخنان خود از برنامه‌های رویداد «تبریز۲۰۱۸» هم انتقاد کرد: این رویداد اگر خوب برگزار شود، قطعا برای تمام همشریان و هم‌وطنان موجب افتخار است اما ما باید سعی کنیم در این رویداد، فرهنگ اصیل آذربایجان و تشیع را نشان دهیم.
وی در پایان اعلام کرد: هنوز نمی‌دانیم منظور یک عده خاص از برنامه‌های «تبریز۲۰۱۸» چیست.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ادامه #فرهنگ #رویداد #نوروز #امام #برنامه‌های #تبریز۲۰۱۸ #اعلام #برنامه‌هایی #تبریز #بهانه #اعتقاداتمان #انتقاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقاد تند امام جمعه تبریز از صدا و سیما / آیا لازم است به بهانه نوروز تمام اعتقاداتمان را زیر پا بگذاریم؟


X https://sport45.site/