تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 07:47

کد مطلب: 235218 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتراض کیهان به سازمان سینمایی اوج: ای کاش نظارت بیشتری بر داستان و انتخاب عوامل سریال پایتخت می‌کردید

مازندمجلس: کیهان نوشت:سریال پایتخت، امسال هم با استقبال گسترده مردم مواجه شد. دلیل استقبال مردم از این سریال علاوه‌بر طنزآمیز بودن آن، توجه به فرهنگ بومی و ارزش‌های اخلاقی و مذهبی قسمت‌های گذشته این سریال بود.

مازندمجلس:  در این قسمت نیز به سفارش سازمان «اوج»، سریال «پایتخت» در قسمت‌های پایانی خود به مسائل منطقه و مقاومت در برابر داعش توجه کرده است. با این حال، این سریال به برخی از حواشی آلوده شده است؛ ازجمله حضور عوامل شبکه ماهواره‌ای جم که یکی از آنها به عنوان بازیگر در یکی از قسمت‌ها ایفای نقش کرد، استفاده از ترانه‌های ابراهیم تاتلیس خواننده ترکیه‌ای و همچنین تبلیغ آشکار جاذبه‌های توریستی کشور ترکیه. حاشیه‌هایی که طی روزهای اخیر با انتقاد شدید مردم و کاربران فضای مجازی مواجه شد.به گزارش نامه نیوز برخی از عوامل سریال «پایتخت5» پیش از این از افراد و جریان‌های سیاسی آلوده و حتی اغتشاشات تحت حمایت حامیان داعش حمایت کرده بودند.ای کاش سازمان انقلابی اوج نظارت بیشتری بر داستان و انتخاب عوامل سریال یاد شده می‌کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سریال #عوامل #آلوده #حمایت #پایتخت #بیشتری #نظارت #داستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتراض کیهان به سازمان سینمایی اوج: ای کاش نظارت بیشتری بر داستان و انتخاب عوامل سریال پایتخت می‌کردید


X https://sport45.site/