تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 235227 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نتانیاهو توافق انتقال مهاجران آفریقایی را به حالت تعلیق در آورد

مازندمجلس: نخست وزیر رژیم صهیونیستی توافق انتقال مهاجران آفریقایی به کشورهای غربی را که با کمیساریای عالی امور آوارگان سازمان ملل منعقد کرده بود به حالت تعلیق درآورد.

مازندمجلس: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه اعلام کرد که توافق صورت گرفته با سازمان ملل برای انتقال هزاران مهاجر آفریقایی به کشور غربی چون کانادا، ایتالیا و آلمان را به حالت تعلیق درآورده است.
به گزارش نامه نیوز این خبر ساعاتی پس از آن اعلام شد که راست‌گراهای اسرائیل پرده از توافقی برداشتند که براساس آن هزاران مهاجران افریقایی حق ماندن در اراضی اشغالی را دارند.
نتانیاهو در پیامی در صفحه فیس‌بوکش نوشت: این توافق تا زمان بازنگری مجدد در آن به حالت تعلیق درآمده است.
طبق این توافق حدود ۱۶ هزار تن از ۳۷ هزار مهاجر آفریقایی که به شکل "غیرقانونی" وارد اراضی اشغالی شده‌اند به کشورهای غربی مهاجرت داده می‌شوند. این در حالی است که بقیه مهاجران اجازه دارند در اراضی اشغالی بمانند.
پیش از این تصمیم نتانیاهو در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرده بود که اسرائیل قصد دارد طبق توافق "منحصر به فردش" با سازمان ملل بیش از ۱۶ هزار مهاجر را به کشورهایی از جمله ایتالیا، آلمان و کانادا منتقل کند و مسئولیت سازمان‌دهی و تامین مالی این مهاجرت را کمیسیاری عالی امور آوارگان سازمان ملل عهده‌دار شده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #توافق #نتانیاهو #اعلام #اشغالی #اسرائیل #مهاجر #تعلیق #اراضی #مهاجران #آفریقایی #مهاجرت #دارند #هزاران #انتقال #کانادا #ایتالیا #آلمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نتانیاهو توافق انتقال مهاجران آفریقایی را به حالت تعلیق در آورد


X https://sport45.site/