تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 10:09

کد مطلب: 235243 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پس لرزه های رابطه غیراخلاقی ترامپ با بازیگر زن فیلم های مستهجن

مازندمجلس: نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد که در پی افشای رابطه غیراخلاقی ترامپ با بازیگر زن فیلم‌های مستهجن، محبوبیت او در میان زنان کاهش چشمگیری یافته است.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز  به نقل از نشریه هیل، نتایج نظرسنجی «سی ای پی اس/هریس» که به تازگی منتشر شد، نشان داد به دنبال رسوایی های اخلاقی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا و افشای رابطه نامشروع وی با «استورمی دنیلز»، بازیگر زن فیلم های مبتذل، حمایت زنان از وی کاهش یافته است.
بر اساس این نظرسنجی، حمایت زنان از ترامپ از 41 درصد به 35 درصد کاهش یافته است. این درحالی است که حمایت مردان از او با 3 درصد افزایش به 53 درصد رسیده است.
«مارک پن»، مسئول برگزاری این نظرسنجی اعلام کرد این شکاف جنسیتی رو به افزایش به دلیل افشای روابط غیراخلاقی رئیس جمهور آمریکا با بازیگر فیلم های مبتذل ایجاد شده است. وی گفت: محبوبیت وی در میان مردان با اندکی افزایش و در میان زنان با کاهش چشمگیری همراه بوده است. این نظرسنجی دقیقا بعد از مصاحبه استورمی دنیلز انجام شده است.
این نظرسنجی همچنین نشان داد که 58 درصد شرکت کنندگان اعلام کردند که «رابرت مولر»، مسئول تحقیقات درباره روسیه باید درباره این مسئله هم تحقیقاتی را انجام دهد. 57 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که دلشان می خواهد حزب دموکرات کنترل مجلس سنا را در دست داشته باشد.
در این نظرسنجی که بین 27 تا 29 مارس انجام شد، 1340 نفر شرکت کردند.
روزنامه وال استریت ژورنال پیشتر در مطلبی فاش کرد که یکی از وکلای ترامپ برای اینکه استفانی کلیفورد را درباره رابطه نامشروعش با رئیس جمهور آمریکا ساکت نگه دارد، به او مبلغ 130 هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است.
وکیل ترامپ هم که در ابتدا این خبر را تکذیب کرده بود، چندی پیش گفت که این پول را حتی از جیب خودش به استفانی پرداخته است. مدیر برنامه های استفانی ماه گذشته میلادی اعلام کرد که هم اکنون که وکیل ترامپ به راحتی درباره این موضوع صحبت کرده است، توافق محرمانه ما لغو شده است و استفانی می تواند درباره این مسئله آزادانه صحبت کند.
پیشتر گزارش شده بود که وکیل استفانی کلیفورد در اکتبر 2016 (پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا) یک ایمیل برای وکیل شخصی ترامپ فرستاده و به دلیل دریافت نکردن مبلغ حق السکوت، او را تهدید به افشای اطلاعات درباره رابطه موکلش با دونالد ترامپ کرده است.
استفانی کلیفورد معروف به استورمی دانیلز هفته گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی در برنامه «60 دقیقه» بار دیگر جزئیاتی را درباره رابطه نامشروعش با دونالد ترامپ در سال 2006 ارائه کرده بود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ترامپ #نظرسنجی #درباره #استفانی #رابطه #اعلام #آمریکا #حمایت #افزایش #کلیفورد #استورمی #بازیگر #جمهور #دونالد #افشای #پیشتر #مسئله #گذشته #نامشروعش #السکوت #برنامه #یافته #دنیلز #گزارش #غیراخلاقی #مبتذل #مردان #مصاحبه #مسئول #کنندگان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پس لرزه های رابطه غیراخلاقی ترامپ با بازیگر زن فیلم های مستهجن


X https://sport45.site/