تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 16:56

کد مطلب: 235310 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تلاش وکیل ترامپ برای حل و فصل پرونده رئیس‌جمهور با بازیگر فیلم‌های مستهجن

مازندمجلس: وکیل شخصی دونالد ترامپ از یک قاضی فدرال درخواست کرد که بازیگر فیلم‌های مستهجنی که گفته است با ترامپ روابط نامشروعی داشته، به سازش در این پرونده وادار کند.

مازندمجلس:

به نوشته روزنامه تلگراف، استورمی دنیلز، بازیگر فیلم‌های مستهجن که نام واقعی او استفانی کلیفورد است، ماه گذشته از مایکل کوهن، وکیل شخصی دونالد ترامپ شکایت کرد و از توافق ۱۳۰ هزار دلاری در اکتبر ۲۰۱۶ برای مسکوت گذاشتن مسائل میان خود و دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا خبر داد.
کاخ سفید رابطه نامشروع ترامپ با دنیلز را تکذیب کرده اما کوهن اظهار کرده است که از پول خودش این مبلغ ۱۳۰ هزار دلاری را به این بازیگر پرداخت کرده است.
برنت بلیکلی، وکیل کوهن اذعان کرد، توافقی که دنیلز آن را امضا کرده شامل ماده‌ای است که بر اساس آن، هرگونه نزاع در این مساله باید از طریق سازش حل شود که با ارجاع آن به دادگاه علنی در تضاد است.
بلیکلی در تنظیم این پرونده نوشت: کلیفورد باید این سازش را بپذیرد،‌ چرا که دانسته و داوطلبانه با این توافق موافقت کرده است.
مایکل اوناتی، وکیل دنیلز نیز گفت، این مساله باید در دادگاه علنی حل شود.
هفته گذشته جیمز اوترو، یک قاضی ناحیه‌ای آمریکا درخواست دنیلز برای عزل دونالد ترامپ و کوهن را زودهنگام دانست زیرا آنان هنوز به طور رسمی سازش بر سر ادعاهای او را درخواست نکرده‌اند.
اوناتی اظهار کرده است که این توافق سکوت، قابل قبول نیست زیرا ترامپ هیچگاه آن را امضا نکرده اما وکیل کوهن در واکنش به این اظهارات گفت، در متن این توافق تعیین نشده است که ترامپ که با نام مستعار "دیوید دنیسون" از او یاد شده، باید این توافق را امضا کند تا به سندی الزام‌آور تبدیل شود.
بلیکلی همچنین متذکر شد که دنیلز مبلغ ۱۳۰ هزار دلاری را دریافت کرده و ۱۶ ماه پیش حتی با وجود عدم امضای این توافق از جانب ترامپ، با آن مخالفتی نداشته است.
دنیلز گفته است که او و ترامپ در سال ۲۰۰۶ یک بار با یکدیگر رابطه داشته و تا مدتی با هم در ارتباط بوده‌اند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ترامپ #دنیلز #توافق #بلیکلی #دلار #دونالد #دلاری #بازیگر #مساله #دادگاه #اوناتی #مستهجن #درخواست #اظهار #رابطه #کلیفورد #مایکل #پرونده #فیلم‌های #آمریکا #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش وکیل ترامپ برای حل و فصل پرونده رئیس‌جمهور با بازیگر فیلم‌های مستهجن


X https://sport45.site/