تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 19:15

کد مطلب: 235325 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس‌جمهوری آمریکا، اوباما را «متقلب» توصیف کرد/ محبوبیتم به ۵۰ درصد رسیده است/ شبکه‌های تلویزیونی اخبار جعلی پخش می کنند

مازندمجلس: رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر تکرار حملات لفظی به رسانه های منتقد خود در این کشور، باراک اوباما را نیز «متقلب» خواند.

مازندمجلس:
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه با انتشار پیام هائی توئیتری، نه تنها به سَبک همیشه رسانه های منتقد خود را به انتشار اخبار جعلی متهم کرد که حتی باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین کشورش را نیز «متقلب» خواند.
رئیس جمهوری آمریکا در این باره نوشت: از (مؤسسه نظرسنجی) «راسموسن» (Rasmussen) به دلیل نظرسنجی منصفانه‌ اش تشکر می‌ کنم.
وی ادامه داد: محبوبیتم به ۵۰ درصد رسیده است که بیشتر از محبوبیت اوبامایِ متقلب در  برهه زمانی مشابه در دولتش است.
ترامپ درباره رسانه های منتقد خود نیز افزود: آیا این حقیقت را دیدید که شما تنها در صورتی در سی‌اِن‌اِن صاحب شغل خواهید بود که اعلام کنید کاملا ضد ترامپ هستید؟
۴۵مین رئیس جمهوری آمریکا تأکید کرد: شبکه‌های سی‌ان‌ان، اِن‌بی‌سی، اِی‌بی‌سی و سی‌بی‌اِس اخبار جعلی پخش می کنند؛ دستور کار آن ها متعصبانه است و آن ها و بیماری محسوب می شوند.
این در حالیست که وی دوم فروردین ماه سال جاری نیز با انتشار پیامی توئیتری، جو بایدن معاون باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین این کشور را تهدید به کتک زدن کرده بود.
رئیس جمهوری آمریکا در این باره نوشته بود: جو بایدن دیوانه سعی می کند مانند یک آدم سرسخت عمل کند. در واقع او هم به لحاظ ذهنی و هم به لحاظ بدنی ضعیف است و با این حال او من را برای دومین بار به حمله فیزیکی تهدید می کند. او من را نمی شناسد؛ اما (اگر او را بزنم) همه راه را گریه می کند. مردم را تهدید نکن جو!
لازم به ذکر است، جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین این کشور گفته بود که اگر با ترامپ هم مدرسه ای بود به خاطر اظهاراتش درباره زنان او را کتک می زد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #جمهوری #آمریکا #ترامپ #بایدن #انتشار #پیشین #اخبار #اوباما #متقلب #تهدید #نظرسنجی #درباره #پخش #معاون #توئیتری #رسیده #محبوبیتم #شبکه‌های #رسانه #منتقد #باراک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رئیس‌جمهوری آمریکا، اوباما را «متقلب» توصیف کرد/ محبوبیتم به ۵۰ درصد رسیده است/ شبکه‌های تلویزیونی اخبار جعلی پخش می کنند


X https://sport45.site/