تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 20:52

کد مطلب: 235332 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار عضو شورای شهر با رهبری ربطی به استعفای شهردار تهران دارد؟

مازندمجلس: یک کانال تلگرامی اخیرا با اشاره به دیدار عضو شورای شهر تهران با رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش کرد بین این دیدار با استعفای شهردار تهران ارتباط معناداری برقرار کند که توسط یکی از حاضران در آن جلسه تکذیب شد.

مازندمجلس: یک کانال تلگرامی اخیرا با اشاره به دیدار عضو شورای شهر تهران با رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش کرد بین این دیدار با استعفای شهردار تهران ارتباط معناداری برقرار کند.
به گزارش نامه نیوز اما این ادعا در حالی مطرح می‌شود که یکی از حاضران در جلسه در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: «مطالب منتشرشده از این جلسه، کذب و زاییده تخیلات نویسندگان آن است. البته این داستان‌سرایی‌ها از جانب جریان‌های معاند تازگی ندارد و هدف از آنها تأمین مقاصد نامشروع است.»
سناریونویسی در خصوص استعفای شهردار تهران برای توجیه ناکارآمدی و ضعف عمیق مدیریتی، اجرایی و تشکیلاتی یک جریان سیاسی خاص که مدیریت شهری تهران را هفت ماه است به‌طور کامل در اختیار دارد، در حالی است که به‌نظر می‌رسد شخص شهردار تهران با پذیرش ضعف و ناتوانی خود، علاقه چندانی برای ورود به این بازی ندارد.
محمدعلی نجفی شهردار تهران در روزهای پایانی سال قبل استعفای خود را به علت بیماری تقدیم شورای شهر کرد و امروز نیز با حضور در اولین جلسه شورا در سال جدید با اشاره به ناتوانی در اداره شهر به دلیل بیماری، بر استعفای خود اصرار کرد.
سابقه آقای نجفی در استعفا به علت بیماری محدود به شهرداری تهران نیست. او در سال ۹۲ نیز تنها پنج ماه پس از آنکه با حکم رییس‌جمهور به‌عنوان رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری منصوب شده بود، به علت آنچه بیماری قلبی و فشار کاری عنوان کرد، از مقام خود استعفا داد.
برخی ناظران سیاسی معتقدند در دور جدید مدیریت شهری تهران، بحران کارآمدی یکی از اساسی‌ترین بحرانهای فراروی جریان حاکم بر شهر تهران است.
در روزها و ماه‌های آینده باید منتظر ماند و دید آیا عقلای این جریان، برای حل بحران کارآمدی تدبیری اساسی خواهند کرد یا همچنان خواهند کوشید بر بحران کارآمدی با سناریونویسی و اجاره کردن رسانه‌ها و جریان‌های معاند بر بحران سرپوش بگذارند.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تهران #استعفای #شهردار #بحران #بیماری #جریان #دیدار #شورای #کارآمدی #خواهند #ناتوانی #استعفا #سناریونویسی #جریان‌های #اشاره #معاند #ندارد #سیاسی #مدیریت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدار عضو شورای شهر با رهبری ربطی به استعفای شهردار تهران دارد؟


X https://sport45.site/