تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 08:25

کد مطلب: 235370 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تاکید مسئولان انگلیسی به همبستگی با کردهای سوریه با سفر به شمال این کشور

مازندمجلس: برخی مسئولان انگلیسی در اقدامی به منظور همبستگی با کردهای سوریه به شهر قامشلی در شمال شرق این کشور سفر کرده و بر حمایت خود از کردها در برابر تهدیدات آتی تاکید کردند.

مازندمجلس:  آنگونه که رسانه‌های محلی و نیز برخی منابع در انگلیس اعلام کرده‌اند، مسئولانی از حزب کارگر انگلیس روز سه‌شنبه به شمال سوریه رفته‌اند و در شهر قامشلی، یکی از مهمترین شهرهای تحت کنترل کردهای سوری با مسئولان کرد در این منطقه دیدار کرده‌اند.
به گزارش انمه نیوز این مسئولان انگلیسی به کردها تعهد داده‌اند که در مقابل هر تهدیدی در آینده در کنار آنها خواهند ماند.
موریس گلاسمان، از اعضای حزب کارگر انگلیس در مجلس علیای این کشور که یکی از مسئولان انگلیسی حاضر در هیات اعزامی به قامشلی بود گفت: ما اینجا هستیم تا بر روابط طولانی خود با شما تاکید کنیم که به ما این اجازه را می‌دهد تا مقابل هرکسی که تلاش می‌کند آزادی شما را از بین ببرد، بایستیم.
ارتش ترکیه ماه گذشته توانست شهر عفرین یکی از سه پایگاه اصلی کردها در شمال سوریه را به کنترل خود درآورد و طی آن صدها شبه‌نظامی کرد را از پای درآورد. ترکیه تهدید کرده بود که عملیات تنها به عفرین محدود نخواهد شد و به دیگر مناطق سوریه که تحت کنترل کردهای این کشور است نیز حمله خواهد کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مسئولان #سوریه #کنترل #انگلیسی #انگلیس #کردهای #ترکیه #عفرین #درآورد #مقابل #کارگر #کرده‌اند #تاکید #قامشلی #کردها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تاکید مسئولان انگلیسی به همبستگی با کردهای سوریه با سفر به شمال این کشور


X https://sport45.site/