تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 11:25

کد مطلب: 235390 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حجت الاسلام فلاحتی را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در گیلان منصوب شد

مازندمجلس: با حکم مقام معظم رهبری حجت الاسلام فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت شد.

مازندمجلس: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، حجةالاسلام حاج شیخ رسول فلاحتی را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند.
متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ رسول فلاحتی دامت افاضاته
در پی کناره‌گیری جناب حجت  الاسلام والمسلمین آقای قربانی دامت توفیقاته، جناب‌عالی را که مزیّن به علم و صلاح و تقوا می‌باشید به نمایندگی خود در استان گیلان و امامت جمعه‌ی رشت منصوب می‌کنم. تلاش معنوی و فکری و اجتماعی در میان آن مردم شجاع و انقلابی و کارآزموده، توفیقی بزرگ و فرصتی مغتنم است و انتظار می‌رود که جناب‌عالی وظائف سنگین نمایندگی و امامت جمعه را در کنار اُنس و سلوک شایسته‌ی مردمی بویژه با جوانان مؤمن و پرانگیزه، به نحو احسن به انجام رسانید. مردم رشت و گیلان در گذشته‌ی تاریخی و نیز در دوران انقلاب و جمهوری اسلامی، افتخارات بزرگی آفریده‌اند و هرگونه خدمتی به آن مردم عزیز، خدمت به انقلاب و تاریخ و هویّت کشور است و امیدوارم در این راه موفق باشید.
لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند جناب آقای قربانی که خود از برجستگان علمی و فرهنگی آن خطه‌ی شریف می‌باشند، تشکر و قدردانی کنم.
والسّلام علیکم و رحمة الله
سیّد علی خامنه‌ای
۱۴ فروردین ۱۳۹۷

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #انقلاب #گیلان #الاسلام #فلاحتی #اسلامی #امام #منصوب #جناب‌عالی #امامت #نمایندگی #قربانی #خامنه‌ای #عنوان #نماینده #ولی‌فقیه #استان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حجت الاسلام فلاحتی را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در گیلان منصوب شد


X https://sport45.site/