تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 12:05

کد مطلب: 235396 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آمادگی وزارت کشور برای همکاری با بخش خصوصی/ ۴ یادداشت تفاهم امضا میشود

مازندمجلس: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: چهار یادداشت تفاهم همکاری وزارت کشور با مهمترین نهادهای غیردولتی فعال در عرصه های اقتصادی آماده توشیح و مبادله شده است.

مازندمجلس: بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، گفت: با پیگیری های انجام شده و با تشریک مساعی مسئولین اتاق های مهم اقتصادی کشور، ۴ یادداشت تفاهم همکاری وزارت کشور با مهمترین نهادهای غیردولتی فعال در عرصه های اقتصادی آماده توشیح و مبادله شده است.
وی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، اتاق اصناف ایران، اتاق تعاون ایران و خانه معدن ایران به عنوان این ۴ نهاد غیر دولتی فعال در عرصه های اقتصادی نام برد و تأکید کرد: با توجه به شعار سال ۱۳۹۷ و جایگاه بی‌بدیل این ۴ مجموعه در راستای تحقق شعار مذکور، تمهیدات لازم به منظور امضاء و مبادله اسناد مذکور در اولین نشست استانداران سراسر کشور در سال جاری در حال اتخاذ است.
معاون وزیر کشور افزود: با توجه به موافقت وزیر کشور با این روند، از مسئولین مراجع موصوف برای حضور در نخستین نشست استانداران دعوت خواهد شد و ضمن تشریح اهداف و برنامه های مورد نظر، این ۴ یادداشت تفاهم در حضور نمایندگان جراید و اصحاب رسانه امضاء و مبادله خواهد شد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اقتصادی #مبادله #تفاهم #وزارت #یادداشت #امضاء #استانداران #مذکور #معاون #مسئولین #همکاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آمادگی وزارت کشور برای همکاری با بخش خصوصی/ ۴ یادداشت تفاهم امضا میشود


X https://sport45.site/