تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 12:24

کد مطلب: 235398 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دلیل حمله زن ایرانی-آمریکایی به دفترمرکزی یوتیوب چه بود؟

مازندمجلس: «نسیم نجفی اَقدَم» 39 ساله (برخی 38 ساله نوشته‌اند) پس از حمله و تیراندازی به دفتر مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا اقدام به خودکشی کرد.

مازندمجلس: متولد ارومیه و ساکن محله ریورساید در شرق لس آنجلس ظاهرا به دلیل اختلافات داخلی دست به این کار زده و مرد 36 ساله‌ای که در وضعیت وخیم در بیمارستان به سر می‌برد، دوست پسر وی بوده است.
به گزارش نامه نیوز وی قبل از اقدام به خودکشی مرد 36 ساله را همراه با دو زن دیگر با اسلحه کمری 9 میلی‌متری مورد هدف قرار داد و سپس به زندگی خود خاتمه داد. ظاهرا اختلاف خانوادگی با مرد مضروب دلیل این حمله بوده است.
« Zack Vorhies» از کارمندان یوتیوب به MSNBC گفت: "جلوی دفترمرکزی دعوای نسیم و مرد مضروب را شنیده است که آن مرد با صدای بلند به زن گفته است که آیا می‌خواهی به من تیراندازی کنی؟"
«نسیم نجفی اقدم»، گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات که قبل از رفتن به آمریکا در مهرشهر کرج زندگی می‌کرده، صاحب کانالی به نام Nasime Wonder1 با 5 هزار مشترک بود که ویدئوهایش بیش از 1 میلیون بازدید داشته اما بعد از این اتفاق یوتیوب این کانال را پاک کرده است. ظاهرا وی در ویدئوهای خود از یوتیوب شاکی بوده است که چرا محتوای وی را فیلتر کرده و باعث شده است تا کم مخاطب شود.
گوگل در سال 2006 یوتیوب را به مبلغ 1.65 میلیارد دلار خرید و اخیرا فیلتر محتوا را در دستور کار خود قرار داده که باعث اعتراض برخی کاربران شده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #یوتیوب #ظاهرا #فیلتر #مضروب #زندگی #دفترمرکزی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دلیل حمله زن ایرانی-آمریکایی به دفترمرکزی یوتیوب چه بود؟


X https://sport45.site/