تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 17:04

کد مطلب: 235435 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتراض به فیلترینگ، دلیل اصلی حمله نسیم نجفی به دفترمرکزی یوتیوب!

مازندمجلس: وی در ویدئوی خود می‌گوید: هیچ آزادی بیانی واقعی وجود ندارد و هیچ سیستمی از شما در گفتن حقیقت پشتیبانی نمی‌کند. ویدئوهای کاربران هدفمند فیلتر می‌شوند و کسی نمی‌تواند ویدئوی خود را ببیند.

مازندمجلس:


 
پدر «نسیم نجفی اقدم»، می‌گوید دخترش با عصبانیت خانه را به سوی یوتیوب ترک کرده است.
«اسماعیل اقدم» پدر نسیم به پلیس گفت: دخترش با عصبانیت خانه را به سوی یوتیوب ترک کرد، چرا که از این کمپانی تنفر داشته است.اسماعیل همچنین به نقل از دخترش به Bay Area News Group گفت: یوتیوب همه چیز وی را فیلتر کرد و او از این کار عصبانی شد.
یوتیوب با فیلترکردن ویدئوهای نسیم باعث شد تا وی عصبی شده و در پست فیس‌بوکی این عصبانیت را به روشنی بیان کند.
البته پس از حمله به دفترمرکزی یوتیوب، تمامی کانال‌ها و صفحات اجتماعی وی در یوتیوب، اینستاگرام و فیس‌بوک حذف شده است اما آنچه از ویدئوهای وی بین کاربران دست به دست می‌شود، نشان می‌دهد که از اقدام یوتیوب در فیلترکردن محتوای ویدئوهایش به بهانه پالیسی « age-restricted» ناراحت بوده است.
وی در ویدئوی خود می‌گوید: هیچ آزادی بیانی واقعی وجود ندارد و هیچ سیستمی از شما در گفتن حقیقت پشتیبانی نمی‌کند. ویدئوهای کاربران هدفمند فیلتر می‌شوند و کسی نمی‌تواند ویدئوی خود را ببیند.
گاردین نیز در تحلیلی از اعتراض نسیم اقدم به فیلترشدن ویدئوهایش در یوتیوب اشاره کرد.
پارک خودروی ضارب در «مونتین ویو» نزدیک دفترمرکزی گوگل نیز قابل تامل است چرا که وی ساکن ریورساید بوده است. پیش‌تر اعلام شد دلیل حمله نسیم اقدم به دفترمرکزی یوتیوب اختلاف خانوادگی با مضروب 36 ساله بوده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #یوتیوب #دفترمرکزی #عصبانیت #دخترش #ویدئوهای #کاربران #ویدئوی #ویدئوهایش #اسماعیل #می‌گوید #اعتراض #فیلتر #فیلترکردن

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتراض به فیلترینگ، دلیل اصلی حمله نسیم نجفی به دفترمرکزی یوتیوب!


X https://sport45.site/