تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 19:37

کد مطلب: 235443 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مطالب نقل‌شده از دیدار محسن هاشمی با رهبری صحت ندارد

مازندمجلس: یکی از حاضران در دیدار محسن هاشمی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مطالب نقل‌شده از این دیدار گفت: مطالب منتشرشده از این دیدار در برخی رسانه‌های جریان معاند صحت ندارد.

مازندمجلس: وی در پاسخ به سؤالی در خصوص مطالب منتشرشده و مرتبط کردن این دیدار با استعفای شهردار تهران، خاطرنشان کرد: به طور اتفاقی در اسفند ماه سال گذشته توفیق حضور در نماز ظهر و عصر رهبری را داشتم و آقای محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پس از نماز دیداری کوتاه و سرپایی با رهبر معظم انقلاب اسلامی داشت، اما هیچ‌یک مواردی که به‌عنوان محتوای این دیدار منتشر شده، صحت ندارد.
وی درباره منشأ انتشار این‌گونه اخبار جعلی، گفت: منبع خبر مزبور، یک کانال تلگرامی با هویت و کارکرد ضدانقلاب است و به‌دنبال آن نیز یکی از محکومان فتنه 88 که در انتشار اخبار دروغ ید طولایی دارد، بر مبنای یک خبر کذب اقدام به تحلیل و در واقع عقده‌گشایی کرده است.
وی با اشاره به «پروبال دادن به یک محتوای کذب بوسیله عیسی سحرخیز از محکومان فتنه 88» گفت: «دروغ گوبلزی» یک روش قدیمی و میراث نازیست‌ها یعنی هیتلر و دست راست او گوبلز است. بر اساس این روش، فیک‌نیوزها و سازندگان اخبار جعلی، خبر دروغ را بزرگ و با اعتماد به نفس بیان می‌کنند و سپس آن‌قدر آن را تکرار می‌کنند تا باورپذیر شود. کار آقای سحرخیز و امثال او نیز از همین جنس است.
فرد حاضر در دیدار مزبور اضافه کرد: شهردار و اعضای شورای شهر تهران صراحتاً علت استعفای آقای نجفی را بیماری ایشان اعلام کرده‌اند، البته کار دشمن، دشمنی است و طبیعی است که بر اساس ذات و روش خصمانه خود از هر موقعیتی برای تعرض به انقلاب استفاده کند. در این شرایط، باید با بیان اطلاعات صحیح و دقیق از گسترش جهل و فشار بر افکار عمومی با اخبار دروغ جلوگیری کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دیدار #اخبار #تهران #هاشمی #انتشار #مزبور #محکومان #سحرخیز #محتوای #انقلاب #استعفای #ندارد #شهردار #مطالب #شورای #رهبری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مطالب نقل‌شده از دیدار محسن هاشمی با رهبری صحت ندارد


X https://sport45.site/