تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 08:14

کد مطلب: 235460 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ردپای جن‌گیر مشهور در پرونده مشایی

مازندمجلس: روزنامه شرق نوشت: کانال‌های خبری یاران حلقه محموداحمدی‌نژاد مدعی شدند که در روند بازجویی‌های اسفندیار رحیم‌مشایی پای جنگیر مشهور هم باز شده است.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز دیروز سایت و کانال دولت بهار، متعلق به حامیان احمدی‌نژاد، مدعی شد: «شنیده‌ها حاکی‌ است علی‌رغم گذشت شش روز از پایان بازپرسی و اخذ آخرین دفاعیات... در غیاب بازپرس، همچنان به بازجویی از مهندس اسفندیار رحیم‌مشایی ادامه می‌دهند و در این راستا از افرادی همچون عباس غفاری برای تشدید فشار روحی و روانی بر ایشان بهره می‌گیرند». در ادامه این پیام، دولت بهار توضیح داد که «‌بر اساس قانون، پس از پایان بازپرسی و اخذ آخرین دفاعیات، باید متهم به بند عمومی منتقل و سپس با تعیین قرار مناسب اعم از وثیقه، کفیل یا قرار التزام، آزاد شود». عباس غفاری همان فردی است که به جن‌گیر یا رمال دولت احمدی‌نژاد و فرد نزدیک به اسفندیار رحیم‌مشایی مشهور بود. محسنی‌اژه‌ای همان زمان  از دستگیری دو جن‌گیر دولتی خبر داد و گفته بود: «دو جن‌گیر دولتی بازداشت شده‌اند و برای این افراد کیفرخواست و قرار مجرمیت صادر شده و پرونده آنها در حال رسیدگی است». احمدی‌نژاد البته پیش‌تر-حدود یک ماه بعد از بازداشت غفاری- در پاسخ به خبرنگاران گفته بود: «اون‌ها رو که دستگیر کردن، خیالشون راحت شد، ول کنید دیگه. بذارید دولت به کارش برسه؛ یعنی آن سفینه‌ای هم که فرستادیم بالا، کار جن‌ها بود؟».
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #جن‌گیر #غفاری #احمدی‌نژاد #بازداشت #ادامه #دولتی #رحیم‌مشایی #دفاعیات #مشهور #پرونده #پایان #بازپرسی #اسفندیار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ردپای جن‌گیر مشهور در پرونده مشایی


X https://sport45.site/