تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 11:45

کد مطلب: 235475 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ولایتی :مردم دنیا به حرف‌های توخالی ترامپ عادت کرده‌اند/ما برای دفاع از خود از کسی اجازه نمی‌گیریم

مازندمجلس: مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین‌الملل گفت: امروز مردم دنیا به حرف های نامربوط و توخالی ترامپ عادت دارند.

مازندمجلس: علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره از مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد در جمع خبرنگاران دباره حمایت و فعالیت‌های دانشگاه آزاد از بحث پژوهشی و روبوکاپ‌ها گفت: بنای دانشگاه آزاد و همکاران ما در آنجا بر این است که نخبگان علمی را جذب کنند، یعنی از این پس کسانی جذب دانشگاه آزاد خواهند شد که صلاحیت و شایستگی‌های لازم را داشته باشند زیرا این جوانان هستند که آینده کشور را می‌سازند.
رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه معاونت پژوهشی این دانشگاه به حذب افراد نخبه پرداخته است، گفت: تا به امروز بیش از 14 هزار نفر در دانشگاه آزاد جذب شده‌اند که 40 درصد آن‌ها فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دیگر بوده‌اند.
ولایتی ادامه داد: هدف از جذب این افراد توجه به کارایی آنان در علم و فناوری و تبدیل علم به ثروت است.
وی درباره صحبت‌های ضدایرانی ترامپ در خصوص حضورش در کشور سوریه، تصریح کرد: امروز تمام مردم دنیا به حرف‌های نامربوط و توخالی ترامپ عادت دارند و سخنان رئیس جمهور آن کشور به واسطه تناقض‌گویی‌ها و حرف‌های غیرمنطقی‌اش معنایی ندارد.
ولایتی با بیان اینکه ایران مقتدرانه به راه خود که حمایت از استقلال و تمامیت ارضی است ادامه می‌دهد، گفت: ایران از هدف خود که پیشرفت در حوزه علمی است دست نخواهد کشید و در کنار کشورهای منطقه و در خط مقدم مقاومت همگام و همراه خواهد بود.
رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: حوزه دفاعی ما پیشرفت‌های بسیاری داشته است و ما برای دفاع از خود از کسی اجازه نمی‌گیریم.
وی در رابطه با سخنان ترامپ مبنی بر حضور بیشتر این کشور در سوریه، تصریح کرد: بیش از 7 سال است که آمریکا و متعهدانش مانند اسرائیل و عربستان به دنبال این هستند که حکومت قانونی سوریه را اشغال کنند اما نتوانستند.
ولایتی یادآور شد: آمریکا و کشورهای دیگر جهان جنگی علیه سوریه راه انداختند اما امروز با سرشکستگی و شکست مواجه شده‌اند و مجبور به خارج شدن از این کشور شدند؛ این ادعاها دیگر خریداری ندارند و امروز ایران در کنار سوریه، عراق و لبنان در خط مقاومت حرف اول را می‌زنند و با اقتدار در خط مقدم ایستادگی خواهند کرد و اجازه در امور مقاومت را به هیچ کشوری نخواهند داد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دانشگاه #ولایتی #سوریه #ترامپ #امروز #حرف‌های #اسلامی #اجازه #ادامه #مقاومت #آمریکا #کشورهای #تصریح #سخنان #خواهند #نمی‌گیریم #توخالی #حمایت #پژوهشی #افراد #اینکه #شده‌اند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ولایتی :مردم دنیا به حرف‌های توخالی ترامپ عادت کرده‌اند/ما برای دفاع از خود از کسی اجازه نمی‌گیریم


X https://sport45.site/