تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 10:41

کد مطلب: 235530 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستورالعمل ویژه نجفی برای "حمایت از کالای ایرانی" در شهرداری تهران

مازندمجلس: شهردار تهران با صدور نخستین دستورالعمل خود در سال جدید با عنایت به نام گذاری سال ١٣٩٧ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، کلیه واحدهای تابعه شهرداری تهران را ملزم به حمایت از محصولات تولید داخل کرد.

مازندمجلس: محمدعلی نجفی شهردار تهران در این دستورالعمل خطاب به معاونان، مشاوران، شهرداران مناطق، مدیران کل و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران نوشت که بخشنامه ١١ دی ٩٦ مدیریت شهری مبنی بر «مدیریت هزینه ها در شهرداری تهران» که در آن بر استفاده و خرید تجهیزات و ملزومات با کیفیت تولید داخل و اجتناب از خرید محصولات خارجی تاکید شده بود، مورد استناد قرار گرفته است.
به گزارش نامه نیوز با عنایت به نام گذاری سال ١٣٩٧ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی» و تاکید معظم له بر نقش و وظیفه آحاد مردم و مسئولان در حمایت از کالای ایرانی، ضمن تاکید مؤکد بر بخشنامه مذکور، تمامی واحدهای تابعه ملزم به رعایت کامل مفاد آن هستند.
شهردار تهران در دستورالعمل ابلاغی خویش تاکید کرد: بدیهی است حمایت از کالای ایرانی و خودداری از خرید محصولات خارجی به عنوان وظیفه مسئولان مربوطه قلمداد خواهد شد و صرفاً مواردی که محصول تولید داخل با کیفیت مشابه موجود نباشد و برای ارائه خدمت به شهروندان، چاره ای جز استفاده از محصول خارجی وجود نداشته باشد، از این دستورالعمل مستثنی خواهند بود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تهران #دستورالعمل #ایرانی #کالای #حمایت #تاکید #شهرداری #خارجی #عنوان #محصول #محصولات #مسئولان #وظیفه #مدیریت #مدیران #شهردار #تابعه #بخشنامه #کیفیت #استفاده #تولید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستورالعمل ویژه نجفی برای "حمایت از کالای ایرانی" در شهرداری تهران


X https://sport45.site/