فتنه‌های محلی عوامل حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان/ عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی در خوزستان هستند

تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 235542 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ناصری نژاد خبر داد

فتنه‌های محلی عوامل حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان/ عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی در خوزستان هستند

مازندمجلس: نماینده مردم شادگان در مجلس، جزئیات حادثه شب گذشته تیراندازی به خودروی شخصی خود را تشریح کرد.

مازندمجلس: به نقل از خانه ملت،‌ مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی به حادثه تیراندازی شب گذشته به خودروی شخصی اش اشاره کرد و گفت: شب گذشته با برخی مسئولان در حوزه انتخابیه، میهمان یکی از دوستان بودیم که ناگهان صدای تیراندازی شدیدی شنیده شد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این حادثه خودروی شخصی بنده و بخشدار و سایر مسئولان همراه مورد تیراندازی واقع شد، افزود: تیراندازان خودروی بنده را می شناخته و به صورت تعمدی آن را مورد شلیک گلوله قرار داده اند.

فیلم دوربین های مداربسته چه نشان دادند؟

ناصری نژاد ادامه داد: طبق فیلم هایی که از دوربین های مدار بسته به دست آمده فرد از خودروی خود خارج و با به رگبار بستن خودروها از محل متوالی شده است.

علل و ریشه‌های تیراندازی؛ از رقابت های انتخاباتی تا فتنه های محلی

وی گفت: این حادثه می تواند علل و ریشه‌های مختلفی داشته باشد؛ از رقابت های انتخاباتی گرفته تا فتنه های محلی و اقدامات ضد انقلاب در این مدت.

عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی در خوزستان هستند

ناصری نژاد با تاکید بر اینکه در چند مدت اخیر عده‌ای از افراد به دنبال ایجاد ناامنی در خوزستان هستند، گفت: عوامل زیادی پشت پرده است و از مدت ها قبل به مسئولان در خصوص ناامنی ایجاد شده در خوزستان هشدار داده بودیم.

وی با تاکید بر اینکه در نتیجه این ناامنی ها بسیاری از مردم مهاجرت کرده اند، تصریح کرد: وفور سلاح در استان مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده از این رو باید جلوی رد و بدل شدن آن گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه حمل سلاح آن هم از سوی جوانان کم سن و سال در خوزستان خطر ساز است، افزود: مردم با این وضعیت احساس امنیت نکرده و همیشه تصور تیراندازی به خود را خواهند داشت.

ناصری نژاد ادامه داد: متاسفانه شب تا صبح تیراندازی های بسیار در منطقه به گوش می رسد که باید جلوی آن گرفته شود.

وی با بیان اینکه کنترل ضعیفی بر حمل سلاح در این منطقه صورت می گیرد، گفت: اگر تیراندازی به مسئولان باب شود، خط قرمزی شکسته خواهد شد که دیگر کنترل آن سخت خواهد بود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، همچنین در پاسخ به این سوال که قبل از این موضوع تهدیدی شده بودید یا خیر گفت: خیر از جایی تهدید نشده و تاکنون با چنین موضوعی رو به رو نشده بودم.


منبع : فارس

برچسب ها : #تیراندازی #خوزستان #ناصری #اینکه #ایجاد #ناامنی #خودروی #حادثه #مسئولان #نماینده #گرفته #مجلس شورای اسلامی #شادگان #اسلامی #عده‌ای #شورای #دنبال #انتخاباتی #رقابت #تاکید #منطقه #کنترل #گذشته #بودیم #عوامل #افزود #دوربین #ادامه #ریشه‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فتنه‌های محلی عوامل حادثه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان/ عده‌ای به دنبال ایجاد ناامنی در خوزستان هستند


X https://sport45.site/