تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 13:18

کد مطلب: 235546 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افشاگری درباره مهمانی های مخفیانه ترامپ در کاخ سفید /اتاق لینکن پاتوق مهمانان مرد موطلایی کاخ سفید /غیب سوال برانگیز ملانیا در مهمانی ها

مازندمجلس: بر اساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهور آمریکا برای تصدیق نظراتش از سوی مقامات آمریکایی و دوستان خود، در کاخ سفید مهمانی‌های مخقیانه برگزار می‌کند!

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز به نقل از نشریه هیل، بر اساس گزارش‌های جدید، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، برای دوستان، قانون‌گذاران آمریکایی، مدیران محافظه‌کار و خبرنگاران برجسته تلویزیونی، مهمانی‌های شخصی برگزار کرده است.
پولیتیکو گزارش داده است این ضیافت‌های شام به منظور سرگرمی رئیس جمهور آمریکا برگزار می‌شود و او گاهی برای تایید نظرات شخصی خود از زبان مهمانان، این ضیافت‌ها را برگزار می‌کند!
از میان افرادی که در این مهمانی‌ها شرکت داشته اند می‌توان به «رابرت کرافت»، مالک تیم فوتبال آمریکایی نیو انگلند پیتریوتس، رابرت مرداک، سرمایه‌دار مشهور آمریکایی و ریچارد لوفراک، سرمایه‌دار فعال در بخش املاک در نیویورک، اشاره کرد. همچنین گفته می‌شود شان هنیتی، مجری محافظه‌کار شبکه خبری فاکس نیوز، نیز در این مهمانی‌ها حضور داشته است.
طبق گزارش پولیتیکو، این ضیافت‌ها معمولا برنامه‌ریزی شده هستند و در ساعت 6:30 بعد از ظهر آغاز می‌شوند. ترامپ به طور معمول اتاق لینکلن در کاخ سفید را به مهمانانش نشان می‌دهد و ویژگی‌های دیگر ساختمان کاخ سفید را به رخ می‌کشد.
پولیتیکو به نقل از مقامات دولت آمریکا گزارش داد ملانیا ترامپ، همسر رئیس‌جمهور آمریکا، اغلب در این ضیافت‌ها شرکت نمی‌کند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #آمریکا #ترامپ #گزارش #برگزار #ضیافت‌ها #پولیتیکو #آمریکایی #مهمانی‌ها #رابرت #سرمایه‌دار #مهمانان #ملانیا #محافظه‌کار #جمهور #مهمانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افشاگری درباره مهمانی های مخفیانه ترامپ در کاخ سفید /اتاق لینکن پاتوق مهمانان مرد موطلایی کاخ سفید /غیب سوال برانگیز ملانیا در مهمانی ها


X https://sport45.site/