تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 08:23

کد مطلب: 235604 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای شهر:مقابل فشارها کم نیاوریم/"نجفی"برای ماندن در شهرداری متقاعد شود/ شورا موافق استعفا نیست

مازندمجلس: رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از تلاش بر متقاعد کردن نجفی مبنی بر ماندن در شهرداری خبرداد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز ناهید خداکرمی، با اشاره به درخواست استعفای نجفی از پست شهرداری تهران و بررسی این موضوع در جلسه روز یکشنبه (فردا) شورای شهر  گفت: نجفی اعلام کرده که  علت اصلی استعفایش، بیماری و درمان طولانی‌ مدت است درصورتی‌که معتقدیم نوع بیماری نجفی، بیماری است که شاید برخی دیگر هم به آن مبتلا باشند اما باعث نشده است که آنها از مسئولیت خود کناره‌گیری کنند و هم به درمان پرداختند و هم به مسئولیت خود ادامه دادند.
وی با بیان اینکه امیدواریم که نجفی متقاعد به ماندن شود، گفت:  نجفی دوره درمان سختی را پیش رو دارد اما می‌تواند که  در این دوران  قائم‌مقامی مورد اعتماد انتخاب کند و بعد از درمان به شهرداری برگردد.
 خداکرمی با بیان اینکه اعضای شورای شهر موافق استعفای نجفی نیستند چراکه معتقدیم مدیریت شهری باید ثبات داشته باشد ادامه داد: مبارزه با فساد برای هر فردی، هزینه دارد و طبیعی است که افرادی که در دوره گذشته بیت‌المال را به تاراج می‌بردند، اکنون مقابل مبارزه با فساد مقاومت می کنند و نباید در مقابل این فشارها سر فرود اورد چه بسا نجفی هم بارها عنوان کرد که اگر بیمار جدیدی حادث نمی شد،  فشار بیرونی دلیلی بر استعفا نبود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #درمان #شورای #بیماری #شهرداری #مقابل #معتقدیم #مبارزه #مسئولیت #ادامه #اینکه #استعفا #فشارها #ماندن #متقاعد #موافق #استعفای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عضو شورای شهر:مقابل فشارها کم نیاوریم/"نجفی"برای ماندن در شهرداری متقاعد شود/ شورا موافق استعفا نیست


X https://sport45.site/