مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور موافقت کرد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 235639 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با 129 رأی موافق نمایندگان

مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور موافقت کرد

مازندمجلس: وکلای ملت با درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور موافقت کردند.

مازندمجلس:، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) خانه ملت، با طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور موافقت کردند.

چرایی اینکه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در اجرای طرح‌ها و حتی تهیه آنها ناکارآمد است، علت ناکارآمدی سازمان در پشتیبانی از مجریان موفق و برخورد با مجریان ناموفق در حوزه‌های مختلف کاری چه است همچنین مدل مدیریت در جنگل‌ها و مراتع با تعطیلی‌ طرح‌های گذشته چیست، از جمله محور سوالاتت درخواست کنندگان است.

همچنین سوالاتی چون چگونه با وجود ریزش شدید نیروی انسانی و امکانات، حفاظت از منابع طبیعی صورت می‌گیرد. قاچاق چوب با روند ترکیبی طرح‌های جنگل‌داری تشدید شده است سازمان چه اقدامی کرده است و چرا طرح‌های منابع طبیعی از جمله طرح‌های جنگل‌داری، مرتع داری، مدیریت منابع جنگلی، تعادل دام و مرتع، خروج دام از جنگل، ممیزی اراضی، و اتمام موضوع اخذ سند منابع ملی به شکست انجامیده است، از جمله موارد مورد سوال متقاضیان این طرح است.

گفتنی است این تقاضا با 129 رای موافق، 26 رای مخالف و 4 رای ممتنع از مجموع 196 نماینده حاضر به تصویب رسید.


منبع : فارس

برچسب ها : #جنگل #منابع #طرح‌های #مراتع #جنگل‌ها #منابع طبیعی #مجلس #طبیعی #جنگل‌داری #مدیریت #مجریان #تحقیق #نمایندگان #عملکرد #موافقت #موافق #آبخیزداری #همچنین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور موافقت کرد


X https://sport45.site/