همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در اولین هفته اردیبهشت ماه

تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 - ساعت : 01:12

کد مطلب: 235690 چاپ به اشتراگ گذاشتن

همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در اولین هفته اردیبهشت ماه

مازندمجلس: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تصمیم منطقی»، «سکوت رعنا»، «طوفان شن»، «گردنه»، «توقف ناپذیر»، «شیر و عسل»، «شاهد قربانی»، «دشمنان طبیعی»، «میان ماندن و رفتن»، «فراتر از سرعت»، «تاج میان‌تهی: ریچارد دوم»، «صد متر» ... پنج‌شنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ؛ فیلم تلویزیونی «تصمیم منطقی» به کارگردانی سید وحید حسینی، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: نامی ملکی یک سرباز ناهنجار در پادگان است. او مدام با سربازان دیگر دعوا کرده و اضافه خدمت می‌خورد. سرهنگ روزی‌طلب که روانشناس خوبی است متوجه می‌شود که نامی از روی تعمد این کارها را انجام می‌دهد تا خدمتش طولانی شده و سر موعد مقرر به پایان نرسد. مادر نامی برای سر به راه کردن او برایش دختری انتخاب کرده و نامی را وامی دارد که به خواستگاری دختر بروند. در جلسه خواستگاری نامی متوجه می‌شود که دختر موردنظر دختر سرهنگ روزی‌طلب است...!

در این فیلم تلویزیونی، محمد صادقی، بابک انصاری، مریم معصومی و متین ستوده هنرنمایی کرده‌اند.

****************************** *******

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «سکوت رعنا» به کارگردانی بهزاد رفیعی، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد دختری ۷ ساله به‌نام رعنا است که در یکی از روستاهای شمال ایران زندگی می‌کند او مرغی خاص به‌نام کاکلی دارد. رعنا بر روی هر کدام از پوسته‌ی تخم مرغ‌هایی را که کاکلی می‌گذارد با مدادرنگی نقاشی جوجه‌ای را می‌کشد در شبی بارانی به‌نظر می‌رسد که مرغ طعمه‌ی شغال شده است. رعنا در اثر شوک حادثه و به‌دلیل دلبستگی به مرغ، گویش خود را از دست می‌دهد. حالا رحمان برادر رعنا به کمک دوستش حسن در بین روستا‌های مختلف به دنبال تخم مرغ‌های فروخته شده می‌گردند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «طوفان شن» به کارگردانی جواد شمقدري، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پس از تسخير لانه جاسوسي آمريكا، مقامات آمريكايي تصميم مي‌گيرند عليه ايران اسلامي و انقلاب نوپاي آن دست به تجاوز نظامي بزنند. يك مأمور مخفي پنتاگون راهي ايران مي‌شود تا مقدمات اين تجاوز را مهيا كند. حمله‌ی نظامي آغاز مي‌شود، اما طوفان شن صحراي طبس حوادث ديگري را رقم مي‌زند.

در این فیلم احمد نجفي، فيروز بهجت محمدي و حسين انصاري نقش‌آفرینی کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «گردنه» به کارگردانی سعيد پورشعباني، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دانش‌آموزي به‌نام علي چند وقتی است هول و هراس دارد، درسش افت کرده و با همکلاسی‌هایش همبازی نمی‌شود، در خانه اشتهایش کم شده است. پدر علی راننده ماشین سنگین است و برادرش هم به‌دلیل اینکه درس نخوانده است در کارواش کار می‌کند. پدر و مادر علی نمی‌خواهند پسر کوچکشان به سرنوشت برادر بزرگتر دچار شود و از او می‌خواهند درس بخواند ولی همه معلمان از افت تحصیلی او نگران هستند و یک موضوع معلمان را کنجکاوتر کرده است و آن موضوع این است که روزی علی به دوستش می‌گوید که مواظب پدرت باش که اسیر ناپدری نشوی....

علی اوسیوند، کیومرث ملک مطیعی و جواد انصافی بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «توقف ناپذیر» به کارگردانی تونی اسکات، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دنزل واشنگتن و کریس پین خواهیم دید: یک قطار باری است که از کنترل خارج شده و دو مرد تصمیم می‌گیرند تا آن را متوقف کنند...!

****************************** *******

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «شیر و عسل» به کارگردانی آرش معيريان، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی پوریا پورسرخ، علی صادقی و مجید صالحی خواهید دید: پسري بيکار که پيمان نام دارد به‌خاطر بيکاري گاهي اوقات بلال مي‌فروشد. از طرف دوستان شرورش به او پيشنهاد کاري مي‌شود به او پيشنهاد مي‌کنند تا جواهراتي که آنها مي‌دزدند او با ماشين جابجا کند. در حين انجام کار، پليس او را دنبال مي‌کند. او از دست پليس فرار مي‌کند و وقتي به يک کوچه بن‌بست مي‌رسد از ماشين پياده مي‌شود و به يک خانه ويلايي مي‌رود. در حالي که از ترس پليس در آنجا مخفي شده بود. شاهد حرف‌هايي مي‌شود که او را به طمع مي‌اندازد...!

****************************** *******

فیلم سینمایی «شاهد قربانی» به کارگردانی آگوستین، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی منا سوواری و مارتین شین خواهیم دید: ديويد و مايک دو پليس باتجربه و حرفه‌اي هستند. مايک نيرويي متعهد و وظيفه‌شناس است اما ديويد در عين حال که به عنوان يک پليس مشغول به خدمت است مخفيانه رهبري باند خلافکاران را نيز به عهده دارد. قرار است عمليات مهمي انجام شود. ديويد و مايک براي به دام انداختن خلافکاران بر سر صحنه حاضر مي‌شوند و اين درحالي‌ است که همه‌ي اتفاقات تحت کنترل و هدايت ديويد است...!

****************************** *******

فیلم سینمایی «دشمنان طبیعی» به کارگردانی پیتر هایمس، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: هواپيمايي در منطقه مرزي ايالات متحده و کانادا و مکزيک در آب سقوط مي‌کند. (در جزيره کينگزآيلند) اين هواپيما متعلق به قاچاقچيان موادمخدر بوده است. به‌همين دليل گروه قاچاقچيان وارد جزيره‌اي که هواپيما در نزديکي آنجا در آب سقوط کرده است مي‌شوند. اين جزيره نگهباني به‌نام هنري دارد که از ارتش جدا شده است و در اين جزيره زندگي مي‌کند....

تام اورت اسکات، اورلاندو جونز و جین کلاد وندام بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «میان ماندن و رفتن» به کارگردانی بهروز شعیبی، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جواد عزتی و محمود جعفری آمده است: مجيد نان‌آور خانواده‌اي پنج نفره است که سرپرست آن در پي وقوع حادثه‌اي زمين‌گير شده است و با پارچه‌نويسي تلاش مي‌کند تا بخشي از بار مجيد را بر دوش کشد اما پسر ارشد خانواده که با برادر کوچکتر متفاوت است او را ترغيب مي‌کند تا غيرقانوني از مرز جنوبي خارج شده و با کار در کشورهاي شيخ نشين پول بيشتري را روانه خانه کند....

****************************** *******

فیلم سینمایی «فراتر از سرعت» به کارگردانی آنتونیو نگرت، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: اندرو و گرت دو برادر که کارشون سرقت ماشین‌های گران‌قیمت است، برای سفارش یک سرقت جدید به فرانسه می‌روند. آنها قرار است یک ماشین لوکس برای یک خریدار سرقت کنند. آنها موفق می‌شوند و ماشین فوق‌العاده گران‌قیمت را به خریدار تحویل دهند. اما ناگهان در لحظه تحویل ماشین متوجه می‌شوند این ماشین متعلق به یک خلافکار بزرگ به نام موریر است....

****************************** *******

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «تاج میان‌تهی: ریچارد دوم» به کارگردانی ریچارد ایر، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ریچارد دوم وقتی خردسال بود به پادشاهی رسید اما عمویش که قیم او بود حکومت را اداره می‌کرد. پس از سال‌ها چند بار ریچارد دوم در جوانی تلاش می‌کند قدرت را در اختیار خود بگیرد و بالاخره از زیر سایه عمویش بیرون آمده و اقدام به انتقام‌گیری از مخالفانش می‌کند تا اینکه بالاخره توسط همین مخالفان به قتل می‌رسد.

در این فیلم سینمایی تام هیدلستون، بن ویشاو، روری کینیر و پاتریک استوارت نقش‌آفرینی کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «صد متر» به کارگردانی مارسل بارنا، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جان هارت و ادوارد وودوارد آمده است: پدر خانواده بعد از یک حمله عصبی و بعد از معاینات پزشکی معلوم می‌شود به نوعی از بیماری ام.اس مبتلا شده است. بیماری باعث می‌شود او تصمیم بگیرد تا کاری قهرمانانه برای فرزندش بکند و در مسابقات ماراتن سالانه کشور شرکت کند. از طرفی پدر زن او که قبلا مربی ورزش بوده شروع به تمرین دادن دامادش می‌کند. در نهایت او در مسابقه شرکت می‌کند و موفق به تمام کردن طول مسابقه می‌شود به‌علاوه ورزش اثرات بیماری را کاهش داده و به او در مبارزه با بیماری کمک کرد و او را به الگویی برای سایر بیماران مرکز مداوایش تبدیل کرد. او تا آخر عمر موفق شد در چندین ماراتن شرکت کند و رکوردی از خود به جا بگذارد اما در نهایت بعد از چندین سال بیماری او را شکست می‌دهد.

****************************** *******
شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «بچه غول» به کارگردانی گرت امبرتز، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کس بوت، جانا لیوو و ریچارد روجتر خواهیم دید: مکس پسری نوجوان به‌همراه خواهر و پدر و مادرش برای تعطیلات به خانه مادربزرگ در یک منطقه کوهستانی و برفی آمده‌اند. مکس و خواهرش همیشه با هم دعوا دارند و مکس رویاپرداز و منزوی است و نمی‌تواند مثل بچه‌های هم سن خودش تحرک داشته باشد و بازی کند. تا اینکه او در اطراف خانه کوهستانی مادر بزرگ با یک موجود عجیب برخورد می‌کند. این موجود عجیب در اصل یک بچه غول است که راه خانه‌اش را گم کرده و از پدر مادرش جدا مانده است. تنها کسی که حرف مکس را باور می‌کند، مادربزرگ است چون او نیز با همراه پدربزرگ سال‌ها پیش از وجود غول‌ها در کوهستان با خبر بوده‌اند. مکس برای بچه غول غذا می‌برد....

****************************** *******

فیلم سینمایی «سودای شکارچی» به کارگردانی جاناتان موستاو، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: لوکاس یک قاتل حرفه‌ای از طرف ریچارد یک قاچاقچی و خلافکار خطرناک استخدام شده تا دختری به‌نام الا را به قتل برساند. پدر و مادر این دختر به‌تازگی توسط افراد ریچارد به قتل رسیده‌اند چون پدر الا حسابدار ریچارد بوده و بعد از اینکه از کارهای غیرقانونی و جنایت‌های ریچارد باخبر می‌شود قصد افشاگری داشته که توسط ریچارد کشته می‌شود. پدر الا قبل از مرگ بخشی از اسناد و پول شرکت را به حساب دخترش منتقل می‌کند تا اگر کشته شد، دخترش در امان بماند. حالا ریچارد می‌خواهد پول ها و اسناد را بدست آورده و الا را به قتل برساند...!

سام وارتینگتون، ادایا راش و آلن لیچ بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

شبکه امید

فیلم سینمایی «جرج کنجکاو» به کارگردانی متیو اوکالاگان، پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: تد در یک موزه کار می‌کند، اما قرار است موزه به دلیل ورشکستگی تعطیل شود. تد پیشنهاد می‌دهد تا مجسمه‌ی گمشده‌ی زاواگا را پیدا کنند و آن را در یک نمایشگاه به معرض نمایش بگذارند. اکتشاف مجسمه به عهده تد می‌افتد و او برای یافتن مجسمه همراه یک گروه تجسس به جنگل می‌روند....

ویل فرل، فرانک ولکر، درو بریمور و دیک ون دایک بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «قصه‌های مجید» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرمندی مهدی باقربیگی و پروین دخت یزدانیان خواهیم دید: مجید، پسر نوجوان خوش‌فکری است که آرزو دارد روزی نویسنده شود، او به همراه بی‌بی، مادربزرگ پیرش در شهر اصفهان زندگی می‌کند. ماجراهایی که برای مجید در مدرسه و معاشرت‌های او با دوستان و آشنایانش اتفاق می‌افتد قصه‌های مجید را شکل می‌دهد.

****************************** *******

شبکه افق

فیلم سینمایی «اینک آخرالزمان» به کارگردانی فرانسیس فورد کایولا، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مارلون براندو، مارتین شین و فردریک فورست خواهید دید: در میانه جنگ ویتنام، سرهنگ نیروهای ویژه کورتز (مارلون براندو) عقل خود را از دست داده و به همراه افراد خود که او را به صورت نیمه خدا پرستش می‌کنند در جنگل‌های کامبوج پناه گرفته است. ستوان ویلارد (مارتین شین) طبق فرمانی کاملاً سری از ستاد مشترک ارتش آمریکا ماموریت یافته تا فرماندهی سرهنگ کورتز متمرد را به شدیدترین وجه خاتمه دهد.

****************************** *******

فیلم سینمایی «گاهی به آسمان نگاه کن» به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این فیلم حول و حوش اتفاقات مربوط به یک آسایشگاه جانبازان جنگ می‌پردازد و ارواحی که هر کدام به دلیلی در این دنیا سرگردان و منتظر هستند. شخصیت‌های اصلی فیلم را چند روح تشکیل می‌دهند.

در این فیلم سینمایی رضا کیانیان، آتیلا پسیانی و هانیه توسلی ایفای نقش کرده‌اند.

****************************** *******

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «شوخی ممنوع»، «من و پسر» و «نیکسون» پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 13، 17، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

****************************** *******

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «گاندی»، «لذت جاودان زندگی» و «دبلیو» جمعه 7 اردیبهشت‌ماه ساعت 15، 19 و 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #اردیبهشت‌ماه #کارگردانی #سینمایی #پخش #می‌کند #ریچارد #داستان #تلویزیونی #خلاصه #پنج‌شنبه #مي‌کند #ماشین #به‌نام #بیماری #مي‌شود #همراه #می‌دهد #خواهیم #برادر #بازیگران #ديويد #اینکه #می‌رود #سیمافیلم #کرده‌اند #سرهنگ #دختری #مادربزرگ #مارتین #تصمیم #خواهید #متوجه #نقش‌آفرینی #نمایش #جزيره #زندگی #تحویل #بگیرد #سال‌ها #مسابقه #بالاخره #ماراتن #خلافکار #نهایت #عمویش #افراد #قصه‌های #می‌افتد #مجسمه #مارلون #براندو #جنگل #کورتز #دخترش #اسناد #مادرش #نوجوان #کوهستانی #موجود #می‌شوند #برساند #چندین #ماشين #طوفان #دنبال #ايران #تجاوز #معلمان #نظامي #دوستش #به‌دلیل #روزی‌طلب #فیلم‌های #خواستگاری #صادقی #می‌رسد #کاکلی #موضوع #کیومرث #متعلق #هواپيما #قاچاقچيان #خانواده #می‌روند #گران‌قیمت #منطقه #اتفاقات #کنترل #اسکات #دوستان #پيشنهاد #مي‌شوند #خلافکاران #خریدار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در اولین هفته اردیبهشت ماه


X https://sport45.site/