برخی از مدیران در دولت دغدغه حل مشکلات مردم را ندارند/ چاره‌ای جز جدا کردن مدیران ناکارآمد از بدنه دولت نداریم

تاریخ انتشار : جمعه 07 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 235707 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حسن‌خانی :

برخی از مدیران در دولت دغدغه حل مشکلات مردم را ندارند/ چاره‌ای جز جدا کردن مدیران ناکارآمد از بدنه دولت نداریم

مازندمجلس: نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: متأسفانه بعضی از مدیران دولتی دغدغه حل مشکلات مردم را ندارند و واقعیت این است که این مدیران بیش از اینکه به دولت کمک کنند، به دولت ضربه می‌زنند.

مازندمجلس:محمدرضا امیرحسن‌خانی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی ، با تأکید بر لزوم کار جهادی توسط دولت، گفت: متأسفانه بعضی از مدیران دولتی دغدغه حل مشکلات مردم را ندارند و کار خود را به‌خوبی انجام نمی‌دهند و این نکته‌ای است که بارها در نطق‌های نمایندگان و صحبت‌های رئیس قوه قضائیه و حتی بعضی از اعضای دولت نیز به آن اشاره شده است.

وی افزود: واقعیت این است که این مدیران بیش از اینکه به دولت کمک کنند، به دولت ضربه می‌زنند و شناسایی این افراد کار سختی هم نیست.

نایب‌رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: درخواست ما از رئیس‌جمهور و هیأت دولت این است که وزرا در سطح کشور و استانداران در سطح استان‌ها این مدیران ناکارآمد را شناسایی کنند،‌ این‌گونه مدیرها نباید جایگاهی داشته باشند؛ چراکه این‌گونه مدیران جایگاه مدیران خدوم و فعال را نیز زیر سؤال می‌برند.

امیرحسن‌خانی خاطرنشان کرد: ما هیچ چاره‌ای نداریم جز اینکه این مدیران را از بدنه دولت جدا کنیم و مدیران کارآمد را جای آنها بنشانیم که مدیریت جهادی را قبول و به آن اعتقاد داشته باشند.

وی در پایان گفت: ما امروز در وضعیتی به سر می‌بریم که نمی‌توانیم در شرایط عادی و نرمال امورات کشور را به پیش ببریم، بلکه انجام این کار نیازمند مدیریت جهادی است و نیازمند مدیریت در شرایط بحران است و اگر بتوانیم بسیاری از مدیران را فعال کنیم، بخش قابل‌توجهی از مسائل کشور قابل‌حل است. اما این مشروط به این است که ما به مدیریت جهادی اعتقاد داشته باشیم و بنای کارمان بر این باشد که مشکلات مردم را حل کنیم.


منبع : فارس

برچسب ها : #مدیران #جهادی #مدیریت #مشکلات #اعتقاد #این‌گونه #شناسایی #نیازمند #مجلس شورای اسلامی #مجلس #اینکه #شرایط #اسلامی #چاره‌ای #ندارند #دغدغه #ناکارآمد #نداریم #شورای #امیرحسن‌خانی #گفت‌وگو

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برخی از مدیران در دولت دغدغه حل مشکلات مردم را ندارند/ چاره‌ای جز جدا کردن مدیران ناکارآمد از بدنه دولت نداریم


X https://sport45.site/