سوق دهندگان کشور به سمت مسائل حاشیه‌ای پیاده نظام دشمن هستند/ایران برای توان موشکی خود با احدی پای میز مذاکره نخواهد نشست

تاریخ انتشار : جمعه 07 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:00

کد مطلب: 235710 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گودرزی :

سوق دهندگان کشور به سمت مسائل حاشیه‌ای پیاده نظام دشمن هستند/ایران برای توان موشکی خود با احدی پای میز مذاکره نخواهد نشست

مازندمجلس: نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: نظام جمهوری اسلامی و ملت مقاوم ایران درباره کنش‌های منطقه‌ای و توان دفاعی و موشکی خود با هیچ کشور و احدی پای میز مذاکره نخواهد نشست.

مازندمجلس:عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ، اظهار داشت: بر همگان محرز است که ما در حوزه مسائل اقتصادی مشکلاتی داریم.

وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که کلید حل مشکلات اقتصادی را در درون کشور در اختیار داریم و از ظرفیت و نرم‌افزار عبور از این مشکلات را هم خدا به این ملت داده است. 

نماینده مردم بروجرد در مجلس همچنین تصریح کرد: نکته‌ای که باید در این میان مورد توجه جدی مردم و به ویژه مسئولان در قوای مختلف قرار گیرد این است که باید بر مسائل اصلی کشور تمرکز کنند از جمله موضوع اقتصاد و به موضوعات حاشیه‌ای نپردازند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: هر چه به حاشیه پرداخته شود از متن و اصل دور خواهیم افتاد و فاصله می‌گیریم و ظرفیت‌هایمان برای حل مشکلات متمرکز نخواهد شد و به عبارتی فضا را برای بیگانگان فراهم خواهیم کرد.

گودرزی ادامه داد: ما دشمنان در کمین نشسته و قسم خورده و گرگ‌های دندان تیز کرده زیادی داریم که در کمین مصالح و منافع این کشور هستند و همواره به دنبال کشورگشایی و مال‌اندوزی خود هستند. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد که باید دقت کنیم که بیگانگان همه سعی‌شان این است که افکار عمومی جامعه را از مسائل اساسی به سمت موضوعات پوچ، بی‌محتوا و فرعی ببرند.

وی مشکل اصلی کشور را موضوع اقتصاد عنوان کرد و گفت: کلید حل مشکلات اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است و ستون فقرات اقتصاد مقاومتی نیز حمایت از کالای ایرانی است و ما در واقع برجام را به عنوان یک محک دیگر و فرصت برای راستی آزمایی مجدد دولت‌های نظام سلطه و در رأس آن آمریکا می‌بینیم که این موضوع به کل عالم نشان خواهد داد که چقدر اینها بر سر وعده‌هایشان خواهند بود.

این نماینده دهم مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: هر چند عملکرد آنها مغرض بود اما کسانی که دل در گرو برجام داشتند چه در داخل کشور و چه خارج یکبار دیگر بر آنها روشن شد. ما پیشرفت کشورمان را با برجام پیوند نزده‌ایم و نخواهیم زد. در هیچ جایی این موضوع را اعمال نکرده و نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: برجام سهم سیر قابل توجهی در معادلات کشور ما ندارد که بیگانگان فکر کنند اگر به برجام پایبند بمانند یا نه کشور ما متأثر از تصمیم آنها مسیر سیر صعودی و نزولی را طی خواهد کرد.

« ما در سخت‌ترین شرایط به غنی‌سازی اورانیوم 20 درصد رسیدیم و در سخت‌ترین شرایط به توان موشکی مجهز شدیم و در حوزه دفاعی و سایر حوزه‌ها پیشرفت کردیم.

گودرزی بر همین اساس یادآور شد: تمام برنامه‌های دشمن این است که ما را وادار به پذیرش برجام‌های دیگر کنند اما «زهی خیال باطل» که نظام جمهوری اسلامی و ملت مقاوم ایران درباره کنش‌های منطقه‌ای و توان دفاعی و موشکی خود با هیچ کشور و احدی پای میز مذاکره نخواهد نشست.

وی در خاتمه با یادآوری اینکه شرط موفقیت در تمام موارد ذکر شده پرداختن به موضوعات اصلی کشور و اجتناب از پرداختن به مباحث فرعی است، گفت: قطعاً کسانی که جهت‌گیری کشور را به سمت و سوی مباحث فرعی و حاشیه‌ای می‌کشند خواسته یا ناخواسته پیاده نظام دشمن هستند و آب در آسیاب آنها می‌ریزند بنابراین امیدواریم صاحبان تریبون و تأثیر در کشور تلاش کنند تا اذهان عمومی و به ویژه تمرکز مسئولان در مباحث اصلی به ویژه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی باشد.


منبع : فارس

برچسب ها : #برجام #اقتصاد #مشکلات #مسائل #اسلامی #گودرزی #موضوع #مجلس #بیگانگان #عنوان #مجلس شورای اسلامی #مباحث #مقاومتی #ادامه #موضوعات #نماینده #نخواهد #شورای #موشکی #اقتصادی #داریم #حاشیه‌ای #سخت‌ترین #نخواهیم #شرایط #دفاعی #پیاده #پرداختن #پیشرفت #حمایت #بروجرد #خواهیم #تمرکز #عمومی #مذاکره #گفت‌وگو #مسئولان #کسانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سوق دهندگان کشور به سمت مسائل حاشیه‌ای پیاده نظام دشمن هستند/ایران برای توان موشکی خود با احدی پای میز مذاکره نخواهد نشست


X https://sport45.site/