مسئله اصلی امروز کشور تعیین تکلیف «برجام» است/ پرداختن برخی رسانه‌ها به موضوعات حاشیه‌ای به مصلحت نظام نیست

تاریخ انتشار : شنبه 08 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 235722 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رنجبرزاده :

مسئله اصلی امروز کشور تعیین تکلیف «برجام» است/ پرداختن برخی رسانه‌ها به موضوعات حاشیه‌ای به مصلحت نظام نیست

مازندمجلس: عضو هیأت‌رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه مسئله اصلی امروز کشور تعیین تکلیف «برجام» است، گفت: پرداختن برخی رسانه‌ها به موضوعات حاشیه‌ای به مصلحت نظام نیست.

مازندمجلس:اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برجسته‌سازی برخی مباحث حاشیه‌ای به عنوان مسائل اصلی جامعه در رسانه‌های حامی دولت، اظهار داشت: موضوع «رسانه» در کشور بسیار مهم است و شاید هم‌سنگ با دستگاه‌های اجرایی است، حتی رسانه‌ها می‌توانند مانند قوای سه‌گانه در راستای توسعه، اعتلا و پیشرفت و آبادانی کشور نقش‌آفرینی کنند.

وی افزود: انتظار که از رسانه‌های مختلف می‌رود که به جای پرداختن به متون اصلی جامعه و چالش‌های اساسی کشور، به مسائل حاشیه‌ای و فرعی نپردازند، رسانه‌ها باید به دنبال ایجاد انسجام و اتحاد در راستای رفع موانع پیش روی توسعه کشور و نیز افزایش رضایت‌مندی مردم گام برداند.

رنجبرزاده با بیان اینکه پرداختن به موضوع یک جسد یا موضوعات حاشیه‌ای دیگر، اصلاً به صلاح کشور نیست، گفت: اینکه برخی رسانه‌ها بخواهند مشکل اصلی کشور را به سمت مسائل حاشیه‌ای و بی‌تأثیر و بعضاً حتی مخرب سوق دهند تا خط فکری مردم را به آن سمت هدایت کنند، در راستای رسالت اطلاع‌رسانی نیست.

وی ادامه داد: امروز مسئله اصلی کشور تعیین تکلیف برجام است، باید یک پشتوانه قوی در کشور بین مردم و البته توسط رسانه‌ها برای اعلام موضع در برابر ترامپ ایجاد شود، باید یک برانگیختگی و غیرت ملی در کشور ایجاد شود، رسالت رسانه‌ها باید برجسته‌کردن مطالبات اصلی مردم باشد، پرداختن به حاشیه‌ها در واقع بر خلاف مصلحت کشور گام برداشتن است.

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: انتظاری که هم از ملت و هم از رسانه‌ها داریم، این است که همه با یکدیگر متحد و منسجم باشند و ذهن‌ها را به سمت حمایت از خط فکری و اصول اساسی و مشکلات اصلی کشور سوق دهند.


منبع : فارس

برچسب ها : #رسانه‌ها #حاشیه‌ای #رنجبرزاده #پرداختن #راستای #مسائل #ایجاد #رسالت #موضوع #توسعه #اساسی #رسانه‌های #اینکه #مصلحت #تکلیف #تعیین #امروز #برجام #گفت‌وگو #مسئله #موضوعات #جامعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسئله اصلی امروز کشور تعیین تکلیف «برجام» است/ پرداختن برخی رسانه‌ها به موضوعات حاشیه‌ای به مصلحت نظام نیست


X https://sport45.site/