انیمیشن های جدید تولید می شوند/ از «شکرستان» تا «پهلوانان»

تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 - ساعت : 02:41

کد مطلب: 235730 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رییس مرکز صبا به مهر خبر داد:

انیمیشن های جدید تولید می شوند/ از «شکرستان» تا «پهلوانان»

مازندمجلس: رییس مرکز پویانمایی صبا با اشاره به نگارش و تولید آثار جدید در این مرکز خبر داد که مجموعه های «شکرستان»، «پهلوانان» و «خروس زیرک روباه کلک» در دست تولید قرار دارند.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فعالیت های جدید این مرکز بیان کرد: فصل جدید «شکرستان» را در دست تولید داریم که قرار است در ۱۰۰ قسمت ساخته شود و این روزها زیر نظر گروه نویسندگان در حال نگارش است.

وی ادامه داد: هژیر ضیایی کارگردان و مسعود صفوی تهیه کننده این فصل از «شکرستان» هستند و تا الان سیناپس های ۱۳ قسمت اول تمام شده و در مرحله نگارش است. ما امیدواریم بتوانیم فصل اول این سریال به گونه ای به تولید برسد که در نوروز ۹۸ پخش شود.

رییس مرکز صبا درباره مجموعه های دیگر این مرکز عنوان کرد: نگارش سری جدید «پهلوانان» به تهیه کنندگی علیرضا گلپایگانی و کارگردانی سیاوش زرین آبادی نیز آغاز شده است که آن را هم بنا داریم در ۱۰۰ قسمت به تولید برسانیم.

وی در پایان با اشاره به مجموعه «خروس زیرک روباه کلک» بیان کرد: نگارش ۱۳ قسمت اولیه این مجموعه تمام شده است و ما قرار است این مجموعه را هم در ۱۰۰ قسمت بسازیم که تولید آن را هم آغاز کرده ایم.

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #تولید #مجموعه #نگارش #شکرستان #درباره #پهلوانان #داریم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انیمیشن های جدید تولید می شوند/ از «شکرستان» تا «پهلوانان»


X https://sport45.site/