تقاضای تحقیق‌وتفحص از معاملات بالای ۱۰۰ میلیون ارکان مجلس در حال تهیه است

تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:12

کد مطلب: 235734 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابطحی به فارس خبر داد:

تقاضای تحقیق‌وتفحص از معاملات بالای ۱۰۰ میلیون ارکان مجلس در حال تهیه است

مازندمجلس: نماینده خمینی‌شهر از تدوین تقاضای جدید برای تحقیق و تفحص از معاملات مالی بالای ۱۰۰ میلیون همه زیرمجموعه‌های مجلس خبر داد.

مازندمجلس:سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به تدوین طرح جدید تقاضای تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی گفت: این تقاضا هشت محور دارد که به علت توصیه برخی دوستان در تلاشیم که تعداد محورها را کاهش دهیم.

وی با ذکر اینکه این تحقیق و تفحص همه دستگاه‌های مجلس از جمله دیوان محاسبات، کتابخانه، خبرگزاری خانه ملت را شامل می‌شود اظهار داشت: محور اصلی تقاضای تحقیق و تفحص شبهات مالی در این دستگاه‌ها است که اسنادی درباره آنها بدست ما رسیده است، اما صحت و سقم آن هنوز مشخص نیست.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: برخی همکاران در مجلس بنا بر تجربه خود به ما توصیه داشتند که محورهای تقاضای تحقیق و تفحص را کاهش دهیم چرا که سوابق امر نشان می‌دهد تعدد محورها مانع به نتیجه رسیدن تحقیق و تفحص می‌شود از این رو ما می‌خواهیم تحقیق و تفحص از مجلس را به معاملات مالی بیش از 100 میلیون تومان از مجلس هشتم تا مجلس دهم محدود کنیم.


منبع : فارس

برچسب ها : #مجلس #تحقیق #تقاضای #مجلس شورای اسلامی #اسلامی #شورای #محورها #میلیون #معاملات #توصیه #نماینده #خمینی‌شهر #خبرگزاری #ابطحی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تقاضای تحقیق‌وتفحص از معاملات بالای ۱۰۰ میلیون ارکان مجلس در حال تهیه است


X https://sport45.site/