دولت با پرهیز از مسائل حاشیه‌ای حل مشکلات اقتصادی مردم را در دستور کار خود قرار دهد

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 07:00

کد مطلب: 235780 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کاظمی :

دولت با پرهیز از مسائل حاشیه‌ای حل مشکلات اقتصادی مردم را در دستور کار خود قرار دهد

مازندمجلس: نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی که در آن به سر می‌بریم دولت از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای پرهیز کند و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در دستور کار خود قرار دهد.

مازندمجلس:حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ، با تأکید بر لزوم توجه دولت به حل مشکلات معیشتی مردم گفت:‌ واقعیت این است که مردم در شرایط بسیار سختی از نظر اقتصادی و معیشتی به سر می‌برند، به ویژه در شهرستان‌ها و مناطق محروم و حاشیه شهرها این مشکلات جدی‌تر است.

وی افزود: با توجه به این شرایط انتظار مردم این است که دولت برنامه ویژه‌ای را برای رفع مشکلات اقشار محروم جامعه داشته باشد و حتماً لازم است دولت در این زمینه ورود جدی داشته باشد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسائلی همچون اشتغال، مسکن و معیشت مواردی است که خانواده‌ها به جد با آن مواجه هستند و ضرورت دارد دولت برای رفع این مشکلات به مردم کمک کند.

کاظمی با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از تولید داخلی خاطرنشان کرد: توجه رهبر معظم انقلاب در این بخش به بحث اشتغال است و لازم است دولت ویژه برنامه‌ای را برای موضوع اشتغال داشته باشد و به اقشار ضعیف جامعه کمک کند.

وی در پایان گفت: در شرایط فعلی که شرایط خاصی در حوزه مسائل اقتصادی است باید تمام فکر و ذکر دولت به بحث رفع محرومیت و کمک به اشتغال و معیشت مردم معطوف باشد و مسائل اقتصادی مدنظر قرار گیرد و انتظار این است دولت با پرهیز از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای به متن و اصل موضوع که مشکلات معیشتی جامعه است بپردازد.


منبع : فارس

برچسب ها : #مشکلات #اقتصادی #شرایط #مسائل #اشتغال #جامعه #کاظمی #معیشتی #معیشت #گفت‌وگو #موضوع #مجلس #مجلس شورای اسلامی #پرهیز #اقشار #نماینده #شورای #حاشیه‌ای #محروم #انتظار #پلدختر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دولت با پرهیز از مسائل حاشیه‌ای حل مشکلات اقتصادی مردم را در دستور کار خود قرار دهد


X https://sport45.site/