هیچ کسی در دنیا به اظهارات نتانیاهو توجهی ندارد مگر اراذلی که در حجاز هستند

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 235783 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حقیقت‌پور :

هیچ کسی در دنیا به اظهارات نتانیاهو توجهی ندارد مگر اراذلی که در حجاز هستند

مازندمجلس: مشاور رئیس‌ مجلس با بیان اینکه اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه سخنرانی ترامپ را می‌توان یک نوع خوش‌رقصی دانست، گفت: هیچ جای دنیا به اظهارات مضحکم رژیم صهیونیستی توجهی نمی‌کنند مگر یکسری اراذلی که در سرزمین حجاز هستند.

مازندمجلس:منصور حقیقت‌پور مشاور رئیس‌ مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اظهارات اخیر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مورد تلاش ایران برای دستیابی به بمب هسته‌ای گفت: اگر روزی برسد که نتانیاهو بخواهد ما را تائید و حمایت کند آن روز روز مرگ ماست. هر چقدر که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از دست ما عصبانی و خشمگین باشد نشاندهنده صداقت و درستی ماست.

وی با بیان اینکه نتانیاهو در آستانه سخنرانی رئیس‌جمهور آمریکا با این اظهارات دارد خوش رقصی می‌کند، افزود: اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که خود زرادخانه بمب هسته‌ای دارد اظهارات نخست‌وزیرش اهمیتی ندارد. این رژیم عضو NPT نیست و به هیچ وجه من الوجوه حاضر نیست در ارتباط با این موضعش عقب بنشیند.

مشاور رئیس‌ مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی که  یک رژیم قانون شکن است و سلاح‌های کشتار جمعی در اختیار دارد مرجع بین‌المللی برای مسائل هسته‌ای نیست. از نظر ما مرجع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است که بارها برای بررسی مسائل هسته‌ای بازرسان این آژانس به کشورمان سفر داشتند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: درباره اظهارات و رفتارهای نتانیاهو باید گفت که میمون هر چی زشت‌تر است ادا و بازی‌اش بیشتر است و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هر چه بیشتر در این راستا تلاش کند خود را بیشتر مضحکه کرده و موجبات شادی، شادمانی و خنده مردم را فراهم کرده است.

وی افزود: نتانیاهو یک انسان مسخره‌ای است و یک انسان بی‌اعتبار و همچنین غاصب و کودک‌کشی است و هیچ کجای دنیا به حرف‌های وی گوش نمی‌دهند مگر یک تعداد اراذلی که در منطقه حجاز هستند و دیگر مردم دنیا صاحب عقل و شعور و منطق هستند.

مشاور رئیس‌ مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پیش از این هم در سازمان ملل این قبیل رفتارهای مسخره را نیز با کشیدن عکس بمب روی وایت برد و... از خود نشان داده بود و ما اظهارات اخیر او را نیز به حساب میمون بازی‌های وی می‌گذاریم.


منبع : فارس

برچسب ها : #اظهارات #صهیونیستی #نتانیاهو #نخست‌وزیر #هسته‌ای #حقیقت‌پور #مجلس #بیشتر #اسلامی #مجلس شورای اسلامی #مشاور #رئیس‌ #شورای #میمون #انسان #رفتارهای #افزود #گفت‌وگو #ندارد #اراذلی #بین‌المللی #مسائل #آژانس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هیچ کسی در دنیا به اظهارات نتانیاهو توجهی ندارد مگر اراذلی که در حجاز هستند


X https://sport45.site/