لزوم حمایت از تولید و صادارت فرش دستبافت/ ضرورت توجه به سلیقه کشورهای مقصد صادرات فرش دستبافت

تاریخ انتشار : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:01

کد مطلب: 235796 چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاریجانی در دیدار با جمعی از اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستبافت:

لزوم حمایت از تولید و صادارت فرش دستبافت/ ضرورت توجه به سلیقه کشورهای مقصد صادرات فرش دستبافت

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از تولید و صادرات فرش دستبافت تاکید کرد.

مازندمجلس: به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است، عصر امروز (سه شنبه 11 اردیبهشت) در دیدار با جمعی از اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستبافت در قم گفت: حمایت از تولید و صادرات فرش در رشد اشتغالزایی نقش تاثیرگذاری دارد و باید به آن توجه ویژه شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستبافت پیشنهادات خود را برای رونق صادرات ارائه کنند و توصیه می کنم از مشوق های صادراتی قانونی که در نظر گرفته شده در صادرات استفاده شود.

وی افزود: برای رونق صادرات فرش باید به موضوع بازاریابی بین المللی و تبیلغات توجه شود، به طور مثال در بافت فرش های صادراتی به طرح ها و سلیقه های مورد نظر کشورهای مقصد صادرات توجه شود، البته به وزیر صنعت، معدن و تجارت توصیه شده است که از صادرات فرش دستبافت بیشتر حمایت شود.

گفتنی است در این دیدار تعدادی از اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستبافت قم گزارشی از وضعیت تولید و صادرات فرش دستبافت به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.


منبع : فارس

برچسب ها : #صادرات #دستبافت #صادرکنندگان #تولیدکنندگان #تولید #دیدار #اعضای #حمایت #اتحادیه #صادراتی #توصیه #مجلس #مجلس شورای اسلامی #ارائه #سلیقه #لاریجانی #کشورهای #شورای #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لزوم حمایت از تولید و صادارت فرش دستبافت/ ضرورت توجه به سلیقه کشورهای مقصد صادرات فرش دستبافت


X https://sport45.site/