استانداران و دیگر مسئولان مدیران زن را افزایش دهند، نه کاهش

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:00

کد مطلب: 235805 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابتکار پس از حضور در مجلس:

استانداران و دیگر مسئولان مدیران زن را افزایش دهند، نه کاهش

مازندمجلس: معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: انتظار ما این است که استانداران و دیگر مسئولان مربوطه، مدیران زن را افزایش دهند، نه کاهش.

مازندمجلس: به نقل از خانه ملت، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به ضرورت بکارگیری هرچه سریع‌تر زنان در پست‌های مدیریتی کلان با توجه به قول رئیس‌جمهور مبنی بر اختصاص 30درصد از پست‌های مدیریتی به زنان، گفت: انتظار ما این است که استانداران و دیگر مسئولان مربوطه، مدیران زن را افزایش دهند؛ نه کاهش.

وی افزود: این موضوع درباره استان سیستان و بلوچستان که چند ماه گذشته تعدادی از بانوان مدیر خود را عزل کرده، ضرورت بیشتری دارد، چراکه این استان رتبه یک انتصاب زنان در پست‌های مدیریتی را داشته لذا انتظار است این رتبه را همچنان حفظ کند. 

 معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه روند اختصاص 30درصد از پست‌های مدیریتی به زنان را پایش خواهند کرد، افزود: اختصاص 30درصد از پست‌های مدیریتی به زنان به همه استان‌ها ابلاغ و خوشبختانه گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است و خبرهای خوبی به ما می‌رسد.


منبع : فارس

برچسب ها : #پست‌های #مدیریتی #30درصد #اختصاص #رئیس‌جمهور #انتظار #استان #افزود #ضرورت #مسئولان #استانداران #مدیران #افزایش #خانواده #ابتکار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استانداران و دیگر مسئولان مدیران زن را افزایش دهند، نه کاهش


X https://sport45.site/