چهار تلویزیون تعاملی و هفت موسسه صوتی و تصویری مجوز رسمی گرفتند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:49

کد مطلب: 235807 چاپ به اشتراگ گذاشتن

چهار تلویزیون تعاملی و هفت موسسه صوتی و تصویری مجوز رسمی گرفتند

مازندمجلس: چهارتلویزیون تعاملی و هفت موسسه رسانه صوتی و تصویری وابسته به بخش خصوصی، به صورت رسمی برای فعالیتشان از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویرفراگیر مجوز گرفتند.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، مدیران عامل چهار تلویزیون تعاملی فام، تی وی نت، آی سیما و تیوا مجوزدائم فعالیت خود را از دست آقایان سیاهکلی و قدیمی معاونان سازمان صدا وسیما دریافت کردند.

مخاطبان می‌توانند از برنامه‌های متنوع این شبکه‌های تلویزیونی تعاملی با مراجعه به آدرس اینترنتی آن‌ها یا نصب برنامه کاربردیشان استفاده کنند.

همچنین دراین مراسم به هفت موسسه رسانه صوتی و تصویری فیلم نت، آی نت، پلاس، مهر، نازدونک، بین تو و مندیر مجوز آزمایشی داده شد.

فیلم نت و بین تو رسانه‌های صوت وتصویری هستند که برای مخاطبان فیلم وسریال‌های متنوع برروی خروجی خود بارگذاری می‌کنند.

پلاس هم علاوه بر فیلم و سریال برنامه‌های مختلف گفتگو محور را برای مخاطبان خود در فضای مجازی پخش می‌کند.

نازدونک رسانه صوت و تصویر ویژه کودک و نوجوان است که انیمیشن‌ها و برنامه‌های مختلف تولیدی خود دراین حوزه را برای مخاطب به نمایش می‌گذارد.

آی نت و مندیر هم رسانه‌های صوت و تصویر کاربر محور هستند که فضا را دراختیار کاربران خود قرار می‌دهند تا برنامه‌های مورد علاقه خود را دراین دو محیط برای دیگر مخاطبان به نمایش بگذارند.

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #برنامه‌های #مخاطبان #دراین #تعاملی #رسانه‌های #مختلف #تصویر #مندیر #نمایش #رسانه #موسسه #متنوع #تلویزیون #تصویری #نازدونک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : چهار تلویزیون تعاملی و هفت موسسه صوتی و تصویری مجوز رسمی گرفتند


X https://sport45.site/