توضیحات معاون اجرایی نمایشگاه کتاب درباره مشکلات روز اول

تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:11

کد مطلب: 235809 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توضیحات معاون اجرایی نمایشگاه کتاب درباره مشکلات روز اول

مازندمجلس: معاون اجرایی نمایشگاه کتاب درباره‌ی مشکلاتی که در روز اول نمایشگاه وجود داشت توضیح داد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، یحیی دهقانی ـ معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که به پرسش‌های تعدادی از خبرنگاران حاضر در نمایشگاه پاسخ می‌گفت، درباره مشکلات روز اول نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: امسال نمایشگاه کتاب با تأخیر آغاز به کار کرد و همین مسأله باعث شد از برخی کارهای عقب بمانیم. ما به ناشران قول داده بودیم همه آن‌ها در فضای مسقف جانمایی شوند به همین دلیل هم از شهر آفتاب به مصلا برگشتیم اما وقتی فضای مصلی را دیدیم مشخص شد که چنین امکانی وجود ندارد و این مسأله باعث کش و قوس‌هایی شده بود که کار را عقب می‌انداخت؛ البته هنوز هم ناشرانی که در چادرها جانمایی شده‌اند، گله دارند.

او افزود: البته فضایی که در مصلا اختیار داریم بیشتر از فضای مورد استفاده است؛ منتهی طبقات مثبت یکِ دو رواق به دلیل تعدد پله‌ها و این که رفت و آمد مردم مشکل می‌شد مورد استفاده قرار نگرفتند. درباره بحث نظافت نیز پیمانکاران ما دیروز برای انجام این کار حاضر بودند اما به دلیل ادامه غرفه‌سازی در سالن‌ها تا دو نصفه شب هم موفق به نظافت نشدند. نظافت پیش از اتمام کارها فایده‌ای هم نداشت. امیدواریم از امروز به بعد چنین مشکلی وجود نداشته باشد.

دهقانی همچنین درباره پایین بودن کیفیت کف‌سازی سالن‌های موقت کودک و موکت‌های سالن ناشران خارجی گفت: بله، چنین مشکلاتی در راهروها و بخشی از غرفه‌ها وجود دارد و به همین دلیل به پیمانکار سپرده شده تا اسپیس‌های این قسمت‌ها را بیشتر کنند تا زیر پای مراجعان لق نباشد؛ البته بخشی از این مشکل به دلیل تردد زیاد چرخ دستی برای انتقال کتاب‌ها بوده است.

او سپس با اشاره به بارندگی چند روز گذشته که موجب خسارتی به بخشی از سالن‌ها شده بود، گفت: باران چند روز گذشته برای نمایشگاه نعمت بود، چرا که موجب یک امتحان اساسی برای ما شد. اغلب منافذ مشکل‌دار شناسایی و مسدود شده‌اند و امیدوارم دیگر مشکلی به وجود نیاید. هرچند این باران خسارتی به ما وارد نکرد؛ چرا که هنوز هیچ کتابی به غرفه‌ها منتقل نشده بود.

ایسنا
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #نمایشگاه #درباره #نظافت #البته #مشکلی #سالن‌ها #اجرایی #غرفه‌ها #گذشته #نکا #باران #خسارتی #استفاده #بیشتر #تهران #بین‌المللی #دهقانی #مسأله #ناشران #شده‌اند #معاون #جانمایی #مشکلات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توضیحات معاون اجرایی نمایشگاه کتاب درباره مشکلات روز اول


X https://sport45.site/