موضوعات روز جامعه در «پایتخت ۶»/روح بابا پنجعلی به سراغ خانواده نقی می‌آید

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - ساعت : 01:53

کد مطلب: 235894 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارگردان سریال «پایتخت» :

موضوعات روز جامعه در «پایتخت ۶»/روح بابا پنجعلی به سراغ خانواده نقی می‌آید

مازندمجلس: سیروس مقدم اعلام کرد که داستان‌هایی که قرار است در «پایتخت ۶» به تصویر کشیده شوند، همگی موضوعات روز جامعه را شامل می‌شوند.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، «سیروس مقدم» کارگردان سریال «پایتخت» ، درباره تولید «پایتخت6» گفت: موضوعات روز جامعه و اتفاقاتی که در کشور می‌افتند همگی متن «پایتخت 6» را شامل می‌شوند.

وی ادامه داد: محسن تنابنده و خشایار الوند مشغول ایده پردازی برای رسیدن به داستانی جذاب هستند تا بتوانیم با دست پر وارد میدان شویم و قطعا زمانی فصل ششم این مجموعه پرمخاطب تولید خواهد شد که ما حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی درباره تغییر در نقش‌ها نیز عنوان داشت: قطعا فصل جدید با تغییراتی همراه خواهد بود. به عنوان مثال بهتاش به عنوان نماینده قشر جوان جایش در کار خالی بود و شخصیت بابا پنجعلی هم به دلیل کهولت سن و اینکه نمی‌توانست خیلی دیالوگ بگوید، دیگر خیلی حضور چشمگیری در کار نداشت و در سری جدید ما از روح بابا پنجعلی بهره خواهیم برد که جای کار بیشتری برای نوشتن قصه و دیالوگ خواهد داشت.

به گزارش فارس، سریال «پایتخت5» نوروز 97 از شبکه یک سیما پخش شد.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر،‌ریما رامین فر، علیرضا خمسه، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی،‌سارا و نیکا فرقانی اصل و ... از بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #پایتخت #سریال #عنوان #پنجعلی #تنابنده #موضوعات #دیالوگ #تولید #درباره #کارگردان #گزارش #جامعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : موضوعات روز جامعه در «پایتخت ۶»/روح بابا پنجعلی به سراغ خانواده نقی می‌آید


X https://sport45.site/