نباید استقلال کشور را با دست خودمان زیر سوال ببریم

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 235931 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دهمرده در صحن علنی مجلس:

نباید استقلال کشور را با دست خودمان زیر سوال ببریم

مازندمجلس: نماینده زابل و زهک در مجلس گفت: به هیچ وجه نباید استقلال کشور را به دست خودمان زیر سوال بریم و باید در مواقع حساس تصمیمی بگیریم که مانند مدرس در تاریخ ماندگار شود.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزرای فارس، حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان در سخنانی به عنوان مخالف نظر کمیسیون حقوقی و قضایی که لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم را رد کرده بود،‌اظهار داشت: مستکبرین عامل و بدخواهان بشریت جز اینکه مشکلی برای نظام و آزادی خواهان بشریت ایجاد کنند هیچ برنامه‌ای ندارند.

وی افزود: چه کسانی یا کسانی داعش را بوجود می‌آوردند؟ چه کسانی بنیانگذاران تروریست‌ها در جهان هستند؟ همه آنان در مسیر تضاد با نظام جمهوری اسلامی و آزادی‌خواهان بشریت گام برمی‌دارند، چه کسی عراق، سوریه و لبنان و کشورهای دیگر جهان را به این روزگار دچار کرد؟

دهمرده خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم در چنین مواقع حساسی تصمیماتی بگیریم که مانند مدرس در تاریخ ماندگار شود، به هیچ وجه نباید استقلال کشور را به دست خودمان زیر سوال ببریم.

نماینده زابل و زهک در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: بنده درست است که در حال حاضر به عنوان مخالف نظر کمیسیون حقوقی و قضایی صحبت می‌کنم اما درواقع با رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم کاملا موافق هستم و از نمایندگان مجلس می‌خواهم نظر کمیسیون قضایی را تایید کنند.


منبع : فارس

برچسب ها : #کمیسیون #بشریت #کسانی #قضایی #دهمرده #قانون #مبارزه #تروریسم #ارز #خاطرنشان #اصلاح #تامین #حقوقی #خودمان #استقلال #نباید #ببریم #نماینده #مخالف #عنوان #اسلامی #لایحه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نباید استقلال کشور را با دست خودمان زیر سوال ببریم


X https://sport45.site/