ما کنوانسیون‌های استکباری تصویب نمی‌کنیم/ چرا ما باید فضای بین‌المللی را به نفع غرب خالی کنیم؟

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 235940 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محبی‌نیا در مخالفت با رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم:

ما کنوانسیون‌های استکباری تصویب نمی‌کنیم/ چرا ما باید فضای بین‌المللی را به نفع غرب خالی کنیم؟

مازندمجلس: نماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: افرادی زیادی در کشور توسط اسرائیل به شهادت رسیده‌اند، چرا ما باید فضای بین‌المللی را به نفع آمریکا، اسرائیل و آل سعود خالی کنیم؟

مازندمجلس:، جهانبخش محبی نیا نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه شنبه (18 اردیبهشت ماه 97) پارلمان در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم در مخالفت با رد این لایحه، اظهار داشت: این لایحه از طرف کمیسیون قوه قضائیه رد و دلایل آن در دو بند مبنی بر ضرورت اصلاح قانون و عدم رعایت بندهای اصل 158 قانون اساسی ذکر شده است. قوانین داخلی توسط محاکم کشورمان مدیریت می شود و نیروی خارجی حق دخالت در امور داخلی ما را ندارد. رد این لایحه به مفهوم این است که ایران با تروریسم رابطه دارد در حالی که اولین قربانی تروریسم جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب  در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افرادی زیادی در کشور توسط اسرائیل به شهادت رسیده اند، چرا ما باید فضای بین المللی را به نفع آمریکا، اسرائیل و آل سعود خالی کنیم؟

وی افزود: در پاسخ به آقای دلخوش باید بگویم اگر این قانون داخلی است قطعاً توسط محاکمه خودمان مورد مدیریت قرار می‌گیرد و هیچ نیروی خارجی هم حق دخالت ندارد.

وی افزود: ما کنوانسیون‌های استکباری تصویب نمی‌کنیم، اینکه گفته شده این در راستای چنین کنوانسیون‌هایی است کذب محض است.


منبع : فارس

برچسب ها : #لایحه #قانون #تروریسم #اسلامی #اصلاح #داخلی #نیروی #مدیریت #خارجی #ندارد #ارز #افزود #اسرائیل #دخالت #نماینده #استکباری #کنوانسیون‌های #تامین #مبارزه #تصویب #نمی‌کنیم #میاندوآب #مخالفت #کنیم؟ #شورای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ما کنوانسیون‌های استکباری تصویب نمی‌کنیم/ چرا ما باید فضای بین‌المللی را به نفع غرب خالی کنیم؟


X https://sport45.site/