تصمیم کمیسیون اجتماعی برای تأمین کسری بودجه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:32

کد مطلب: 235966 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عزیزی خبر داد

تصمیم کمیسیون اجتماعی برای تأمین کسری بودجه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

مازندمجلس: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با تصمیم اعضای کمیسیون اجتماعی مقرر شد تا کسری بودجه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از محل سود شرکت‌های صندق بازنشستگی کشوری تأمین شود.

مازندمجلس:عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز که با حضور رئیس صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد مشکلات معیشتی و مسئله حقوق بازنشستگان و همچنین بیمه تکمیلی آنها مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در سال گذشته 800 میلیارد تومان اعتبار برای بیمه تکمیلی بازنشستگان در نظر گرفته شده بود که این میزان در بودجه امسال به 600 میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است و بنا شد این کسری از محل سود شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری تأمین شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در این جلسه بنا شد تا نشست‌های کمیسیون با صندوق بازنشستگی کشوری برای بررسی مشکلات بازنشستگان استمرار داشته باشد و تلاش‌ها برای بهبود حقوق بازنشستگان ادامه پیدا کند.


منبع : فارس

برچسب ها : #بازنشستگان #کمیسیون #کشوری #اجتماعی #صندوق #بازنشستگی #تکمیلی #تومان #میلیارد #مشکلات #بررسی #امروز #تأمین #بودجه #عزیزی #گفت‌وگو

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تصمیم کمیسیون اجتماعی برای تأمین کسری بودجه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری


X https://sport45.site/