انهدام شبکه‌ای که در نمایشگاه کتاب بن نقد می‌کرد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 01:22

کد مطلب: 235970 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران:

انهدام شبکه‌ای که در نمایشگاه کتاب بن نقد می‌کرد

مازندمجلس: سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران از انهدام شبکه‌ای خبر داد که در نمایشگاه کتاب بن نقد می‌کرد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، همایون امیرزاده سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به انهدام این شبکه اظهار داشت: برخورد لازم با این شبکه بلافاصله پس از شناسایی صورت گرفت.

امیرزاده توضیح داد: شبه شبکه ای وجود داشت که در بحث نقد کردن بن ها اقدام کرده بود؛ متاسفانه در یک غرفه 9 متری روز پنجم نمایشگاه بین ساعت 8 شب تا 5 صبح نزدیک به 110 میلیون تومان بن نقد کرد.

وی گفت: با توجه به سیستم رصد موجود، این گروه شناسایی شدند و بلافاصله با همکاری دوستان بانک شهر اقدامات صورت گرفت و ما پس از ماجرا قرار شده از این پس کل سیستم ها از ساعت 8 شب تا 10 صبح بسته باشد. اما متاسفانه این موضوع مشاهده شد و با قاطعیت با خاطیان برخورد کرد.

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران ابراز داشت: علاوه بر تخلفات اعلام شده 4 غرفه ای که ارتباط شبکه ای با یکدیگر داشتند به سرعت شناسایی و تعطیل شدند.

وی در پاسخ به این سوال که بن ها در قالب های دانشجویی یا موسسات بود، گفت: بیشتر بن های دانشجویی را شامل می شد.

امیرزاده گفت: تا به الان در بخش دانشجویی 7 میلیارد تومان سهم آورده وزارت ارشاد بوده و نزدیک به 3 میلیارد هم در بحث موسسات ارائه شده است.

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #نمایشگاه #سخنگوی #دانشجویی #امیرزاده #شناسایی #تهران #سیستم #موسسات #میلیارد #تومان #نزدیک #بلافاصله #انهدام #متاسفانه #برخورد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انهدام شبکه‌ای که در نمایشگاه کتاب بن نقد می‌کرد


X https://sport45.site/