حاتمی‌کیا: حلال‌مان کنید

تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 01:10

کد مطلب: 235971 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پی حواشی شب گذشته سینما «کورش»

حاتمی‌کیا: حلال‌مان کنید

مازندمجلس: ابراهیم حاتمی‌کیا در پی حواشی شب گذشته (17 اردیبهشت ماه) تیم تبلیغاتی «به وقت شام» در پردیس سینمایی «کورش» گفت: اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد بر ما ببخشید و حلال‌مان کنید.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز این کارگردان سینما در نوشتاری آورده است:

«یا حق

بچه‌های گروه تبلیغاتی «به وقت شام»، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم ولی این نمایش کورش در شأن "به وقت شام" نبود.

خستگی دو ماهه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند. من تصورم آن بود که قرار است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی "کورش" بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.

عزیزان آزرده‌خاطر در مجتمع کورش، اعم از مردم و کسبه محترم اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، برما ببخشید و حلال‌مان کنید.»


شامگاه دوشنبه 17 اردیبهشت ماه برای مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی فیلم «به وقت شام» برنامه‌ی ویژه‌ای در پردیس کوروش با حضور ابراهیم حاتمی کیا و کارن همایون فر و جمعی از بازیگران این فیلم از جمله آنهایی که ایفاگر نقش داعشی‌ها بودند،تدارک دیده شد و در اطلاع رسانی و تبلیغ این برنامه این‌طور گفته می‌شد که بازیگری که با جمله «چطوری ایرانی؟» معروف شده بود هم حضور دارد اما تیم تبلیغاتی «به وقت شام» این بازیگران را با شکل و شمایل داعشی فیلم و نیز با اسب و شمشیر راهی پردیس کوروش کردند که طبق فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی باعث ترس، وحشت مردم و کسبه‌ی این مجتمع شد.

این اتفاق از شامگاه گذشته تاکنون واکنش‌ها و انتقادات بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشته و فیلم‌های این اتفاق، به وفور پخش شده است.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #مجتمع #بازیگران #فیلم‌های #مجازی #فضای مجازی #اتفاق #کوروش #شامگاه #حلال‌مان #سینما #گزارش #تبلیغاتی #گذشته #پردیس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حاتمی‌کیا: حلال‌مان کنید


X https://sport45.site/