عدم راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران اجرایی مغایر با ادعای رعایت حقوق شهروندان است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 236002 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در تذکر نماینده شاهین‌شهر به رئیس‌جمهور:

عدم راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران اجرایی مغایر با ادعای رعایت حقوق شهروندان است

مازندمجلس: نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که عدم راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران اجرایی مغایر با ادعاهای جنابعالی مبنی بر قانون‌مداری و حمایت از اطلاع‌رسانی شفاف و رعایت حقوق شهروندان است.

مازندمجلس:، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷) از سوی  احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

سعید باستانی نماینده مردم تربت حیدریه در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار پرداخت مطالبات زعفران‌کاران کل کشور شد.

حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار پایان دادن به کارشکنی‌های ادارات میراث فرهنگی و اوقاف در روند احداث واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان استان کرمانشاه شد.

نبی هزار جریبی نماینده مردم گرگان در تذکری به وزیر اقتصاد عنوان کرد که چرا دولت نابسامانی بازار ارز و سکه را مدیریت نمی‌کند؟

جلال محمودزاده و مرادی نمایندگان مهاباد و قروه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کردند که به چه دلیل پاداش پایان خدمت فرهنگیان به موقع پرداخت نمی‌شود؟

نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان مردم ارومیه و تهران به رئیس‌جمهور و وزرای نفت، راه، صنعت و کار لزوم توجه و حمایت هرچه بیشتر به منظور ادامه فعالیت و تولید شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) را متذکر شدند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که علت عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران اجرایی و امکان دسترسی نهادهای نظارتی و مردم به حقوق و مزایای مدیران چیست و این موضوع مغایر با ادعاهای جنابعالی مبنی بر قانون‌مداری و حمایت از اطلاع‌رسانی شفاف و رعایت حقوق شهروندان است و همچنین در تذکری به وزیر دادگستری عنوان کرد که چرا آیین‌نامه قانون رسیدگی به دارایی‌های مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران تهیه و تصویب نشده است.


منبع : فارس

برچسب ها : #تذکری #نماینده #عنوان #رئیس‌جمهور #نمایندگان #اجرایی #مدیران #مقامات #مزایای #خواستار #حمایت #پایان #پرداخت #شهروندان #سامانه #شاهین‌شهر #مغایر #رعایت #تذکرات #مسئولان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عدم راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران اجرایی مغایر با ادعای رعایت حقوق شهروندان است


X https://sport45.site/