پخش «جشن رمضان» با بخش‌های جدید

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:56

کد مطلب: 236026 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پخش «جشن رمضان» با بخش‌های جدید

مازندمجلس: تهیه‌کننده «جشن رمضان» از پخش این برنامه با اتفاقات متفاوت و آیتم‌های جدید در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، محمد قنبری در گفت‌وگو با ایسنا به برنامه «جشن رمضان» که قرار است در ایام ماه مبارک رمضان پخش شود، اشاره کرد و گفت: «جشن رمضان» امسال هم مانند سال‌های گذشته دغدغه کمک به همنوعان و دستگیری از افرادی را دارد که شاید توانایی اداره خانواده خود را نداشته باشند یا در شرایطی هستند که فقط وضعیت را تحمل می‌کنند. در این برنامه گزارش‌هایی تهیه کرده‌ایم از افرادی که در گذشته از کمیته امداد کمک می‌گرفتند اما در حال حاضر خودشان با کمک کمیته، صاحب شغل و کار شده‌اند و حتی چند مددجوی کمیته امداد را تحت پوشش قرار داده‌اند.

او با اشاره به آیتم‌های دیگر این برنامه بیان کرد: بخش بازارچه «جشن رمضان» را امسال با طرح جدیدی به روی آنتن می‌بریم. همچنین سعی کرده‌ایم شکل اجرای برنامه متفاوت‌تر از سال‌های گذشته باشد. برای مثال یک بازیگر را دعوت کرده‌ایم که هر روز برای موضوع برنامه‌مان اجرای استندآپ داشته باشد. همچنین درباره افراد نیازمند که تحت پوشش کمیته امداد هستند اما به کمک بیشتری نیاز دارند گزارش‌هایی خواهیم داشت که راوی آن نفیسه روشن است. مستندهای مختلفی نیز برای برنامه تهیه کرده‌ایم و قرار است در برنامه‌مان شگفتانه نیز داشته باشیم به این معنی که اتفاقی در برنامه رخ خواهد داد که شاید به نوعی برای مخاطب غافلگیرکننده باشد.

قنبری درباره مهمانانی که قرار است در «جشن رمضان» حضور داشته باشند، اظهار کرد: مهمانان برنامه براساس موضوعات روز به برنامه دعوت شده‌اند. این مهمانان شامل سلبریتی‌ها و افراد موفق خَیِّر هستند که به نوعی موضوع روز برنامه ما را تجربه و درک کرده‌اند.

تهیه‌کننده «جشن رمضان» در پایان اظهار کرد: «جشن رمضان» را هیراد حاتمی و ابوالفضل آقاخانی با هم اجرا خواهند کرد و محل برگزاری این برنامه سالن نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو است که مردم هم حضور خواهند داشت. «جشن رمضان» از اول ماه مبارک رمضان تا عید فطر بعد از اذان مغرب حدود ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #برنامه #رمضان #کمیته #کرده‌ایم #گذشته #امداد #درباره #برنامه‌مان #موضوع #اجرای #افراد #اظهار #پخش #خواهند #مهمانان #همچنین #شده‌اند #افرادی #اشاره #سال‌های #باشند #گزارش‌هایی #مبارک #قنبری #گفت‌وگو #امسال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پخش «جشن رمضان» با بخش‌های جدید


X https://sport45.site/