تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 236042 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سعیدی :

بدعهدی آمریکا قابل پیش بینی بود/ بهترین فرصت است که تمام مردم ایران همدل مقابل بی‌عقلی ترامپ بایستند

مازندمجلس: عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اکنون بهترین فرصت است که تمام مردم ایران همدل و همزبان با یکدیگر در مقابل این بی‌عقلی ترامپ بایستند.

مازندمجلس:فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ، در پی خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: باید دید سیاست ایران در مقابل این بدعهدی چه خواهد بود.

وی افزود: اقدام آمریکا که از قبل هم قابل پیش‌بینی بود و همه دولتمردان و مردم ایران با توجه به رویه اقدامات ترامپ، پیش‌بینی می‌کردند که از برجام خارج شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: این خارج شدن آمریکا از برجام فکر نمی‌کنم مشکل خاصی برای ایران به وجود آورد.

سعیدی ادامه داد:‌ اکنون بهترین فرصت است که تمام مردم ایران همدل و همزبان با یکدیگر در مقابل این بی‌عقلی ترامپ بایستند.

وی همچنین عنوان کرد: به نظر من دولت آقای روحانی با تدبیر و امیدی که در دل مردم دارد، از این بحران هم عبور خواهد کرد.

سعیدی در ادامه افزود: اکنون بهترین وقت است که یک‌صدا از جمهوری اسلامی ایران بلند شود و آن صدای همدلی و همراهی مردم با همدیگر است و دوصدایی و چندصدایی‌ها اختلال ایجاد می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس د خاتمه تصریح کرد: همان‌گونه که صحبت‌های آقای روحانی هم بیانگر همین موضوع است، امیدواریم با تدبیر ویژه دوباره امید برگردد.


منبع : فارس

برچسب ها : #ایران #آمریکا #سعیدی #اسلامی #برجام #ترامپ #بهترین #مجلس #مقابل #همچنین #ادامه #پیش‌بینی #روحانی #اکنون #تدبیر #فراکسیون #بی‌عقلی #بدعهدی #گفت‌وگو #بایستند #نماینده #شورای #تهران #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بدعهدی آمریکا قابل پیش بینی بود/ بهترین فرصت است که تمام مردم ایران همدل مقابل بی‌عقلی ترامپ بایستند


X https://sport45.site/