تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 236054 چاپ به اشتراگ گذاشتن

موسوی‌لارگانی :

اروپا هم مانند آمریکا تعهدی نسبت به برجام نداشته و ندارد/ اروپایی‌ها نوکر آمریکا هستند

مازندمجلس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اروپا هم مانند آمریکا هیچ تعهدی نسبت به ایران و برجام نداشته و ندارد، گفت: اروپایی‌ها نوکر آمریکا هستند و بدون اجازه آمریکا آب هم نمی‌خورند.

مازندمجلس:سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بدعهدی و نقض عهد برجامی آمریکا، اظهار داشت: آمریکا از همان ابتدا هم داخل برجام نبود که از ان خارج شود، چرا که از ابتدا هم به هیچ یک از تعهداتش عمل نکرد و حتی تحریم‌های جدیدی را نیز بعد از برجام علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرد و تحریم‌های 10 ساله علیه ایران را نیز تمدید کرده است.

وی افزود: آمریکا از همان ابتدا برجام را نپذیرفت که امروز بخواهد از آن خارج شود، اروپا هم مانند آمریکا هیچ تعهدی نسبت به ایران و برجام نداشته و ندارد؛ اروپایی‌ها در 2.5 سال اخیر، تحریم‌ها علیه ایران را با جدیت بیشتری ادامه دادند و الان هم می‌خواهند فرصت‌سوزی کنند تا وقت را از تصمیم‌گیرندگان نظام بگیرند، می‌خواهند با وعده و وعید، از ایران امتیاز بیشتری بگیرند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه تصریح کرد: آمریکا و اروپا بداند صنعت موشکی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران هیچ ربطی به برجام نداشته و ندارد و ما هرگز در این زمینه با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه آنان می‌خواهند ایران را بازی دهند، گفت: کسانی که به آمریکایی‌ها یا اروپایی‌ها اعتماد کرده و می‌کنند، دچار یک ساده‌لوحی محض شده‌اند؛ شاهدیم هواپیماهایی که ایران خریداری کرده است، اصلاً ارزشی ندارند، هوا که طوفانی باشد یا بارندگی باشد یا اگر هوا گرم باشد، نمی‌توانند پرواز کنند یا با نصف ظرفیت‌شان امکان پرواز دارند.

موسوی‌لارگانی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت بوئینگ هم که تقریباً می‌گوید فروش هواپیما به ایران منتفی است، آنان به دنبال بازی دادن ایران هستند، مسئولان بدانند اروپایی‌ها نوکر آمریکا هستند و بدون اجازه آمریکا آب هم نمی‌خورند.


منبع : فارس

برچسب ها : #آمریکا #ایران #برجام #اروپایی‌ها #می‌خواهند #ابتدا #اسلامی #موسوی‌لارگانی #نداشته #اروپا #مجلس #ادامه #پرواز #بیشتری #بگیرند #اقتصادی #مانند #گفت‌وگو #تعهدی #ندارد #تحریم‌های #کمیسیون #جمهوری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اروپا هم مانند آمریکا تعهدی نسبت به برجام نداشته و ندارد/ اروپایی‌ها نوکر آمریکا هستند


X https://sport45.site/